„Nehoda dvou osobních aut se stala krátce po půl sedmé hodině ráno u Lipůvky na Blanensku. Vůz značky Fabia nedobrzdil do kolony a naboural do Volva před sebou," informoval mluvčí policie David Chaloupka.

„Na místě jsme do péče převzali dva pacienty. Žena středního věku byla při vědomí a po ošetření jsme ji převezli do blanenské nemocnice," doplnila mluvčí jihomoravských záchranářů Michaela Bothová. Tam sanitka převezla i muže s lehkým zraněním.

V Boskovicích natáčeli filmaři studentský snímek První hlídka. Na snímku herci Pavel Řezníček a František Beleš. Se souhlasem Adély Konečné
FOTO: Na náměstí v Boskovicích se střílelo. Filmaři točili První hlídku

Tereza Kerndlová sdílela zprávu o nehodě také na svém instagramovém profilu. V těchto dnech prý pracuje na dokončení svého 6. studiového alba. „Jeden takovýto pracovní přejezd nás málem stál život. Byl to náraz zezadu, kde jsme stáli na konci kolony a čtyři boční airbagy byly venku," dodala zpěvačka. Ze samotného incidentu sdílela také fotku a video.

Zpěvačka Tereza Kerndlová bourala u Lipůvky. Málem nás to stálo život, napsalaZpěvačka Tereza Kerndlová bourala u Lipůvky. Málem nás to stálo život, napsalaZdroj: Tereza Kerndlová/instagram