Muž dorazil s volebním průkazem v doprovodu celé rodiny. Kromě ženy a čtyř dětí ho doprovázal také tchán, tchyně a švagr. „Generála Pavla jsem volil proto, že chci po dvaceti letech konečně změnu. Prezidenta, za kterého se nebudu muset stydět. Pavel ukázal, že umí lidi v krizových situacích spojit. Po Václavu Havlovi, je to druhý muž, kterému bych na hradě věřil,“ řekl Deníku Rovnost Dvořák.

Premiér Petr Fiala přišel volit ve druhém kole prezidentských voleb v pátek po třetí hodině odpoledne. Svůj hlas odevzdal v Masarykově základní škole v Zemědělské ulici v Brně.
Prezidentské volby v Brně: premiér Fiala i Schillerová řekli, komu dali hlas

Ve flanelové košili dala hlas Pavlovi v pátek k večeru také Markéta Kalová v pětitisícovém Adamově na Blanensku. „Jsem jeho fanynka. Věřím mu a doufám, že vyhraje!“ uvedla krátce po hlasování Kalová.

Do volební místnosti ji v tamním kulturním domě doprovodil manžel Tomáš. Flanelovou košili na sobě neměl, ale zato přišel v maskáčové bundě i kalhotách. „Flanelovou košili jsem na sebe nechtěl. A maskáče? Přišel jsem v pracovním. Dělám v městské úklidové četě. Hlasoval jsem pro generála Pavla. Je to pro mě lepší volba než Andrej Babiš,“ dodal muž.