Kdo ještě není zcela rozhodnutý, zda svoje dítě na kurzy přihlásit, může zdarma navštívit ukázkové hodiny. „První ukázková hodina začne jednatřicátého srpna od čtvrt na čtyři odpoledne v prvním poschodí blanenského gymnázia. Tam se zájemci mohou seznámit se způsobem výuky těch nejmenších dětí od dvou let. Další ukázková hodina bude ten samý den od čtyř hodin odpoledne také v budově gymnázia. Tato hodina je určena pro děti od čtyř do osmi let," vysvětlil Marek Gavula z Mortimer English Clubu.

Zábavnou formou

Angličtinu učí v Mortimer English Clubu zábavnou formou. „Vyučujeme děti po malých skupinkách, u těch nejmenších samozřejmě za účasti rodičů. Děti se učí pomocí her, říkadel a pohádek," přiblížil způsob výuky Gavula. Na hodiny angličtiny budou nejmenší děti chodit jednou týdně, den si ale mohou vybrat. „Vyučovat budeme od pondělí do pátku od tří do čtyř hodin odpoledne," řekl Gavula. Hodiny povede lektorka angličtiny Lenka Loskotová.

Od ledna příštího roku plánují otevřít v klubu v Blansku kurzy i pro starší děti a dospělé. „Výuku chceme rozšířit na více věkových skupin. I dospělí se u nás angličtinu učí zábavnou formou. Kurz trvá deset měsíců a absolventi po jeho zakončení dostanou certifikát," dodal Gavula.