Nehoda zpěvačky Terezy Kerndlové u Lipůvky

Nejčtenější v minulém týdnu byl článek o nehodě dvou osobních aut, ke které došlo v úterý 7. května u Lipůvky. V jednom z nich v osudnou chvíli seděla i známá zpěvačka Tereza Kerndlová. Na svém Instagramu  informovala, že jsou s manželem v pořádku a naštěstí prý vyvázli jen s pohmožděninami a zablokovanou páteří.

Zpěvačka Tereza Kerndlová bourala u Lipůvky. Málem nás to stálo život, napsala
Nehoda zpěvačky Terezy Kerndlové u Lipůvky. Málem nás to stálo život, napsala

Akční fotky ze zákulisí natáčení filmu v Boskovicích

V restauraci na náměstí v Boskovicích se střílelo. Na místo míří také zásahovka. Napětí však záhy polevuje, protože vše je jen součástí jedné ze scén snímku První hlídka. Takový byl úvod reportáže, která si také mezi čtenáři získala velkou pozornost. Před kamerou na Masarykově náměstí mohli kolemjdoucí zahlédnout například herce Pavla Řezníčka, Petra Buchtu nebo Františka Beleše.

V Boskovicích natáčeli filmaři studentský snímek První hlídka. Na snímku herci Pavel Řezníček a František Beleš. Se souhlasem Adély Konečné
FOTO: Na náměstí v Boskovicích se střílelo. Filmaři točili První hlídku

Tři obce z Blanenska sní o titulu Vesnice roku

Trojici uzavírá článek, ve kterém jsme odhalili, jaké obce na Blanensku sní o titulu Vesnice roku. V následujících týdnech se pokusí co nejvíce zaujmout hodnoticí komisi v krajském kole soutěže.

Bukovinka na Blanensku
Vesnice roku? O titulu sní i tři obce z Blanenska