Je krátce před desátou hodinou večer, když kvyhlášené jedovnické diskotéce Riviéra přijíždí kolona policejních vozů. Muži zákona vyskakují zaut a během chvilky mají zadržených hned několik mladých lidí, kteří od pohledu vypadají mladší osmnácti let. Jednu dívku dokonce honí na schodech, protože se pokouší zdiskotéky utéct.

Když jí pak dají dýchnout, alkoholový test ukazuje, že pila. „Kolik je vám let?,“ ptá se policista. „Čtrnáct,“ zní odpověď dlouhovlásky, na níž je vidět, že je zaskočena. Přesto oddaně vyčkává, co bude dál. Test mluví jasně. Má vsobě 0,9 promile alkoholu. „Kde máte rodiče?,“ následuje otázka policisty. „Jsou tady někde naproti vkempu. Mají tady oslavu,“ říká dívka, která bydlí v Brně. Dosud prý alkohol nepila, jen kolu. VJedovnicích na diskotéce jí nalil nějaký známý. Jak se jmenuje ale neví, protože na ní byla poprvé. „Rodičům jsi udělala docela problém. Teď tě naložíme do auta a pojedeme za nimi,“ domlouvá dívce policista. „Já vím, asi mě zabijou, je to špatné,“ kaje se děvče.

Není však jediná mladší osmnácti let, koho během policejní razie na Blanensku policisté zadrželi a objevili u něj alkohol vkrvi.