Nový supermarket však otevře až v pondělí v sedm hodin ráno. Návštěvníky láká na vzdušnější a větší nákupní prostory v moderním střihu. První měsíc také na výrazné slevy.

Obchodní centrum Poříčí v Blansku je hotové. Lidl otevře v pondělí, láká na slevy.
Obchodní centrum Poříčí v Blansku je hotové. Lidl otevře v pondělí, zve na slevy

„Oproti dosavadní blanenské prodejně ve Svitavské ulici je nová provozovna v Obchodním centru Poříčí pro zákazníky mnohem komfortnější. Má větší plochu a jsou zde širší uličky mezi regály. Mezi další novinky patří samoobslužné pokladny. Nakupování zákazníkům zpestří také hudba. Další bonus vidím v tom, že prodejna je součástí moderního retailového parku, kde je více obchodů a dobrá dostupnost,“ řekl v neděli regionální manažer zmíněného řetězce Pavel Kovář.

Ve stávající prodejně v ulici Svitavská lidé nakoupí naposledy v neděli. Pak už bude uzavřená. Podle informací Deníku ji má řetězec nabídnout k prodeji.

Zdroj: Deník/Jan Charvát

„Mně se nový supermarket na Poříčí líbí. V tomto řetězci nakupuji hlavně potraviny. Líbí se mi upravené okolí a také dostupnost. Že je podobných obchodů v Blansku už hodně? To je pravda, ale zase mají lidé víc na výběr z různých slevových akcí. Myslím, že se ve dvacetitisícovém městě se v pohodě uživí,“ řekl jeden z místních, který se přestavil jako Jan. Celé jméno si zveřejnit nepřál.