Dvanáctého března bude pokračovat v boji o titul Dívka roku 2011.

Čtrnáctiletá studentka blanenského gymnázia se do soutěže dostala přes kamarádku. „Asi týden před soutěží jsem se od ní dozvěděla, že mají málo dívek, tak jsem přibyla do počtu. Nikdy by mě nenapadlo, že budu třetí,“ líčí brunetka. Porotci podle ní neměli lehké rozhodování. Kromě krásy hodnotili na dívkách i to, jestli se umí vyjadřovat na veřejnosti, jak se procházejí po přehlídkovém molu nebo pátrali po tom, v čem vynikají.

Většina dívek početnému publiku zazpívala, jiné hrály scénku, cvičily aerobik nebo tančily latinskoamerické tance. „Já jsem zatančila hiphopovou sestavu, kterou jsme si s kamarádkami vymyslely. Chodila jsem do tanečního klubu při černohorské škole a teď se věnuji hiphopovému, klasickému i jazzovému tanci na základní umělecké škole v Blansku,“ dodala Elisabeth. Tanec ji uchvátil tím, že může pohybem vyjádřit hudbu.

Kromě volné disciplíny musela odpovídat v přímém přenosu na otázky porotců. Nejvíc jí však dal zabrat aerobik. „Holky měly za sebou soustředění, na kterém jsem já chyběla. Musela jsem vše pochytit, muzika byla navíc dost rychlá,“ vysvětluje dívka.

Mezi soutěžícími rivalitu neokusila. „Byly jsme dobrá parta,“ uzavírá. Dvanáctého března se snad dostane mezi dvanáct nejzajímavějších dívek, pak by se utkala o titul Dívka roku 2011.