Posluchačům představí, s jakými sladkovodními giganty se setkal. Akce se koná v úterý od pěti hodin odpoledne v sále Městského kulturního střediska Adamov. Vstupenky lze rezervovat na telefonu 607 518 104. Vstupné je dvě stě padesát korun, děti zaplatí stovku.

Jakub Vágner dlouhodobě pobýval v Austrálii, kde s velkým úspěchem pracoval jako rybářský průvodce Big Game Fishing - lovu mečounů, tuňáků či žraloků. Zde spolupracoval s hvězdou australského rybolovu, Rexem Huntem. Je tvůrce a tvář pořadů pro National Geographic, Discovery Channel, Českou televizi a ČT D.

Mega úlovky ryb dvojčat z Hodonínska. Takové kousky by záviděl i Jakub Vágner
Mega úlovky ryb dvojčat z Hodonínska. Takové kousky by záviděl i Jakub Vágner

Expedice Jakuba Vágnera směřují do odlehlých a málo probádaných oblastí naší planety. V posledních letech se zaměřuje především na výpravy do povodí řeky Amazonky v Jižní Americe.  Je držitelem mnoha zajímavých neoficiálních i oficiálních rybářských rekordů, které sdružuje Mezinárodní asociace sportovního rybolovu IGFA.

Zdroj: Youtube

Máte rádi rybaření a chcete se pochlubit úlovkem? Vaše příspěvky posílejte na adresu ryby@denik.cz. Nezapomeňte na své jméno, kde jste fotili a připojit můžete také krátký příběh. Přivítáme i pozvánky na výlovy či další akce s rybami spojené. Rádi vše zveřejníme v našem speciálu.

Banner rybyBanner rybyZdroj: Jan Lakomý