„Projeli jsme asi patnáct měst na jižní Moravě, ale Boskovice se celému našemu štábu líbily nejvíc. A to jak město, tak vstřícnost místních lidí,“ sdělil Michal Sikora z filmového štábu. Příběh dvou policistů, který je inspirovaný skutečnou událostí, se bude natáčet na více místech ve městě.

V příštích dvou týdnech od 23. dubna do 3. května můžete potkat v ulicích Boskovic filmařeV příštích dvou týdnech od 23. dubna do 3. května můžete potkat v ulicích Boskovic filmařeZdroj: Město Boskovice

Filmaři si vybrali například interiéry sokolovny, kruhový objezd u nemocnice, ale zejména Masarykovo náměstí. Zde bude dokonce od 26. od 28. dubna omezeno parkování. „Přesnou dobu omezení ještě upřesníme," informovalo město Boskovice.

Jihomoravští záchranáři v akci: vrtulníkem letěli nad pyramidami i eiffelovkou
Jihomoravští záchranáři nad pyramidami, Eiffelovkou. Vtipné video láká nové lidi

Před kamerami se objeví například známý herec Pavel Řezníček, kterého diváci mohou znát také z několika televizních seriálů. Jsou to například Cesty domů, Cirkus Bukowsky nebo jako gynekologa Brabce z Ordinace v růžové zahradě 2. Známý je také jako detektiv v seriálu Zlatá Labuť. Další známou tváří bude Petr Buchta, kterého si diváci pamatují ze seriálu Ulice nebo z filmu 10 pravidel jak sbalit holku. Dále dorazí třeba slovenský herec František Beleš, který si zahrál ve slovenském rodinném seriálu Pán profesor.