Podle Jiřího Ondráčka z firmy Avus, která obchodní centrum postavila, mohou lidé vstoupit už v těchto dnech do supermarketu. „Ten nabízí před Velikonocemi slevy, dále tam zákazníci pořídí zboží za zaváděcí ceny. Obchodní centrum slavnostně otevřeme až příští pátek v jednu hodinu odpoledne,“ přiblížil Ondráček s tím, že před budovou bude hrát cimbálka a lidé okoštují dobrá vína.

Ten den vstoupí Adamovští i do drogerie a pojišťovny, občerství se ve vinotéce spojené s kavárnou či v rychlém občerstvení. Druhého května plánuje otevřít pošta a sedmého kadeřnictví, pedikúra, manikúra a masáže. „V blízké době se lidé posadí ještě do restaurace se zahrádkou,“ podotkl Ondráček.

Tím to však nekončí. Podle Ondráčka totiž není ještě hotová druhá etapa oprav. Dělníci dokončují osm kanceláří a obchody v pasáži, kde bude i výtah. Tato část budovy by měla být hotová a zpřístupněná v příštím roce.

Obchodní centrum v Nádražní ulici nabídne lidem kromě služeb také práci. Albert přijal do prodejny zhruba dvacet pracovníků. Do desíti lidí našlo zaměstnání i v drogerii Teta.