Akce začíná v 11 hodin dopoledne a nabídne pestrý program včetně ukázek dovedností a techniky mototýmů jihomoravských policistů, Vojenské policie a Hradní stráže. Součástí budou také prezentace techniky, výstroje a vybavení jednotlivých složek integrovaného záchranného systému (IZS). Zdravotničtí profesionálové ze Zdravotnické záchranné služby Jihomoravského kraje (ZZS Jmk) zase předvedou praktický nácvik první pomoci a postupy při dopravní nehodě.

Podívejte se, jak akce vypadala minulý rok 

V programu nechybí ani populární Moto Gymkhana, kterou předvedou Ondra Krupič Kroupa a Jirka Dvořák, reprezentanti České republiky v Evropě. Atraktivní vystoupení předvede také Pavel Kubera, rekordman na zmrzlém jezeře a dragsterový závodník.

Dalšími lákadly jsou čtyři stanoviště pro jízdu zručnosti s vlastním motocyklem, motocyklový trenažer a simulátor převrácení ve vozidle. Připravena bude také pietní vzpomínka na zesnulé motorkáře.

Návštěvníci mohou soutěžit o hodnotné ceny, jako jsou poukazy na Motoškolu Masarykova okruhu, vstupenky na Brno Revival a mnoho dalších. Cílem akce je nejen pobavit, ale také vzdělávat a připomínat důležitost bezpečnosti na silnicích.

close Pozvánka na akci info Zdroj: Policie ČR zoom_in Pozvánka na akci