Minerva Boskovice, a.s., Boskovice

„Pořádáme mnoho zájezdů, rodinné zájezdy pro zaměstnance sdětmi, měsíční výjezdy do divadla pro bývalé zaměstnance vdůchodovém věku, výlety po památkách a další. turistické pobyty. Vletním období mají zaměstnanci kdispozici dva karavany na Senci na Slovensku a chatu vrekreační oblasti Suchý u Blanska. Organizujeme ozdravné pobyty a rekreace vtuzemsku a vChorvatsku a různé zájezdy. Tím největším je několikadenní pobyt veVysokých Tatrách. Zaměstnanci mají každý týden domluveny dvě hodiny zadarmo vměstských lázních. Loni jsme na tyto výhody dali přes tři miliony,“ předseda závodního výboru odborové organizace Jiří Bartoš.

 

 

Letovické strojírny, s.r.o., Letovice

„Hlavní výhodou pro zaměstnance je životní pojištění, které firma nabízí. Jiné výhody a slevy vpodstatě neposkytujeme,“ vedoucí informační soustavy Radka Kšicová.

 

ČKD Blansko Holding, a.s., Blansko

„Nabízíme zkrácenou pracovní dobu, týden dovolená navíc, dotované stravování přímo na pracovišti a životní pojištění. Naši zaměstnanci mají slevy vjednom autoservisu a vrestauraci. Hradíme očkování proti chřipce, vzdělávání zaměstnanců a u dělnických profesí poskytujeme příplatky nad rámec zákoníku práce,“ vedoucí personálního oddělení Tereza Svobodová

 

Sklárny Moravia, a.s., Úsobrno

„Zaměstnancům přispíváme na stravování a na penzijní připojištění. Další výhodou je týden dovolené navíc a vněkterých situacích také náhrady mzdy,“ personalistka Ivona Petrová.