Ke změně jízdních řádů přistoupil odbor dopravy Městského úřadu Boskovice na základě podnětů a připomínek cestujících. Nové jízdní řády tak platí už od třetího března. „K úpravám autobusových řádů došlo na linkách číslo 250 na trase Boskovice – Skalice nad Svitavou – Boskovice a na lince číslo 258 na trase Doubravice nad Svitavou – Obora – Skalice nad Svitavou," uvedla vedoucí boskovického odboru dopravy Milada Bělehrádková.

Nově tak na lince číslo 250 povede spoj číslo 53 v nové trase přes zastávku Boskovice, Pod Oborou. Dříve tento spoj jezdil ulicí Komenského v čase devět hodin a šestačtyřicet minut. „Ostatních zastávek se úpravy nedotknou," uvedla Bělehrádková.

S dalšími změnami musí cestující počítat na lince 250 na spoji číslo 51. Ten je prodloužený ze zastávky Boskovice, Kosmonautů do zastávky Boskovice, Hybešova 55.

Další změna se týká také linky číslo 250. Kvůli prodloužení spoje číslo 51 je totiž naopak zkrácený spoj číslo 9. Nově tak pojede jen na zastávku Sušilova ZŠ II. Tento spoj bude mít také nové označení. Nově bude totiž převedený na linku číslo 258 a spoj číslo 62.

Se všemi změnami se cestující mohou seznámit na označnících příslušných autobusových zastávek.