Podle radních si fanoušci hokeje zaslouží větší pohodlí. „Postavení nové tribuny by nás vyšlo na pět milionů korun, což je vysoká částka. Rozhodli jsme se tedy, že koupíme prefabrikovanou pozinkovanou tribunu od Moravských Budějovic. Bude nás stát zhruba půl milionu,“ přiblížil boskovický starosta Jaroslav Dohnálek s tím, že radní nebudou muset kvůli této koupi sáhnout do rozpočtu města. Díky šikovnému hospodaření se totiž peníze najdou přímo v kase Služeb Boskovic.

Tribuna je dlouhá dvacet tři a půl metrů, široká přes čtyři metry a vysoká téměř tři metry. Lze ji využít ke stání i sezení, nebo ji upravovat. „Můžeme ji tak přesunout jinam a využít ji také jako pódium, které si zatím půjčujeme a platíme za ně nájem,“ dodal starosta. Kromě sportovních akcí tak poslouží tato sezení i v kultuře.

V zimních měsících pracovníci Služeb Boskovice rozdělí tribunu na dvě menší části a ty pak umístí vedle střídaček. Postavení zcela nových míst pro publikum zimního stadionu Boskovičtí nevylučují. Stane se tak někdy v budoucnu.