Na nových stránkách Boskovičtí pracují zhruba od listopadu loňského roku. „Musím přiznat, že v poslední době příprava trochu stála. Sám však počítám s tím, že se do nich velmi brzy zase pustím. Ještě měsíc nebo dva to ale trvat určitě bude. Jako nejzazší termín pro jejich spuštění vidím konec letních prázdnin," oznámil mluvčí boskovické radnice Jaroslav Parma.

Uvědomuje si, že modernější web město potřebuje. „Je nejvyšší čas. S blížícími se prázdninami roste počet různých kulturních a společenských akcí ve městě, o kterých prostřednictvím internetu lidi informujeme. A hlavní slabinou současného webu je nepřehlednost," uznal Parma.

Boskovičtí nabídnou návštěvníkům webových stránek nový vzhled a také služby. Úplně jinak bude vypadat už úvodní stránka. „Všechno soustředíme do čtyř hlavních sekcí. Půjde o informace pro turisty, naše obyvatele, média a podnikatele. Především na ně se zaměříme víc než doposud," popsal už dřív mluvčí boskovické radnice.

Rozhodl se, že některé dokumenty už na staré stránky ani dávat nebude. „Zástupci jednotlivých odborů našeho městského úřadu například vytvořili různé nové formuláře. S jejich publikací ale můžeme počkat," dodal Parma.