Příští rok vypadá situace velmi podobně. „Na rozsáhlejší investice do dětských a sportovních hřišť zatím nemáme peníze. V návrhu rozpočtu pro příští rok jsou tak zahrnuty jen výdaje na nejnutnější údržbu hřišť," uvedla boskovická místostarostka Jaromíra Vítková.

Boskovičtí chtějí příští rok koupit dva páry fotbalových branek na hřiště v ulici Na Vyhlídce a v osadě Bačov. Z městské kasy také přispějí na provozní náklady hřiště v ulici Gagarinova a na oplocení hřiště v Hrádkově. „Od místní akční skupiny se pokusíme získat dotaci na sportovní hřiště v sídlišti pod Chmelnicí. Uvidíme, jak to dopadne," uvedla Vítková.

Podle boskovické místostarostky se mohou děti těšit na nový koutek v parku u Zámeckého skleníku. Tam by příští rok měly přibýt dva až tři nové herní prvky. „Nebude to nic velkého a nýkladného. Dva až tři herní prvky. V parku u skleníku se pohybuje spousta rodičů s dětmi a bylo by fajn, kdyby si tam mohli hrát," přiblížila nový dětský koutek Vítková.

Boskovičtí nechají ještě opravit herní prvky v ulici Na Vyhlídce, Bílkova a Hrádkově. Nové herní prvky mají od letoška hřiště v Bačově a v boskovické ulici Komenského.