„Koncert si určitě nenechám ujít. Nenapadlo by mě, že Indyho a Wiche někdy uvidím za rohem v Boskovicích,“ těší se Pavel Leib z Blanska.
Hiphopuchtivé publikum ale v Boskovicích neuslyší staré známé songy jako Léto nebo My3. „Bude to veliký koncert, kde zazní třiadvacet skladeb. Lidé po nás často chtějí, abychom zahráli třeba sedm let staré Léto. My ale hledíme do budoucnosti,“ uvedl Indy.

Boskovičtí tak uslyší songy z posledního alba Hádej kdo nebo ze sólo alba hostujícího La4. „Budeme hrát i nové věci. Teď ale technicky řešíme instrumentálky, část hudby jsme totiž dělali v Itálii,“ pokračoval Indy a vzpomněl na doby, kdy poprvé své skladby slyšel hrát v éteru. „Bylo to nejlepší období pro kapelu,“ podotkl.

Podle jednoho z organizátorů akce Radka Pernici lidé poprvé uvidí v Boskovicích koncert tohoto druhu. „Většina mladých jede na hiphopové kultuře a všem, co je s tím spojené. Chtěli jsme pozvat špičku českého rapu a hip hopu,“ řekl Pernica. Ten je rád, že si kapela vystačí s mikrofony, gramofony a mixem. „To dává příklad místním lidem. Hip hop může vznikat i lokálně,“ dodal.

Obavy z počmáraného prostoru skleníku nemá. „Dost bylo spekulací, je třeba to vyzkoušet,“ sdělil. Návštěvníky koncertu přesto čekají u vchodu kontroly.