Podle místostarostky Boskovic Jaromíry Vítkové dostane silnice nový povrch. Dělníci také doplní chybějící chodníky a udělají nová podélná parkovací stání. To vše za zhruba čtyři miliony korun. „Až do třicátého října bude silnice zcela uzavřená," sdělila Vítková. Ulice je slepá. Ale třeba firmy, které v ní sídlí, se tam dostanou i v době uzavírky. „Mohou si vyřídit povolení vjezdu," upřesnila boskovická referentka silničního hospodářství Iveta Skotáková. Před časem bezpečnost řidičů i chodců na Dřevařské zvýšily závory a výstražná světla u přejezdu.

Budování odlehčovací dešťové kanalizace. Kvůli tomu budou postupně až do dvacátého prosince částečně uzavřeny boskovické ulice Pod Střelnicí, Ludvíka Vojtěcha a Gagarinova.

Osmého srpna pak vypukne rekonstrukce silnice a chodníku na Wolkerově náměstí. „Budou tam vybudována nová parkovací místa a schodiště k ulici Hybešova nahradí rampa. Do jednatřicátého října bude náměstí uzavřeno," sdělil boskovický referent pro styk s veřejností Jaroslav Parma. Ti, kteří tam bydlí, si ale podle Skotákové mohou vyřídit povolení.