Otevřeno bude o víkendu až do osmi večer. Ve všední dny v červnu pak od poledne do osmi hodin večer.

Vstupné zůstává stejné jako loni. Celodenní vstup stojí pro dospělé devadesát korun, pro mládež a důchodce šedesát a pro děti do šesti let pak pětatřicet korun.

Návrat ke kořenům. Tak by se dal zjednodušeně popsat vývoj plánů na výstavbu sportovní haly v Boskovicích za poslední dekádu. Aktuální varianta v Hybešově ulici půjde podle všeho k ledu. Vedení města se totiž po letech dohodlo s advokátem Janem Paroulkem
Sportoviště v Červené zahradě se stěnou i dráhou. Boskovice představily studii

V areálu však stále platí s ohledem na epidemii koronaviru zpřísněná hygienická opatření. „Kapacita akvaparku je snížená na pět set lidí. Běžně má akvapark okamžitou kapacitu sedmnáct set lidí a celodenní pak dva tisíce tři sta osob. Lidé musejí nyní dodržovat rozestupy, ale roušky už mohou nechat doma. Několikrát denně budeme dezinfikovat kliky, lavičky a kabinky. Dezinfekce bude rozmístěná i v areálu koupaliště,“ uvedl šéf boskovického akvaparku i tamních lázní Bohumil Feruga.

V případě nepříznivého počasí budou místo akvaparku otevřené nedaleké kryté lázně. O změnách se návštěvníci včas dozvědí na stránkách městské společnosti Služby Boskovice. Kapacita lázní bude snížena na devadesát osob. I do nich už mohou lidé vstupovat bez roušek.

Sraz veteránů v Dobelicíchc
Podívejte se, jak vypadal sraz veteránů. Podělte se i vy o fotky z akcí