Jednou z akcí, která se na hřišti koná, je například rocková letní noc Open Air Adamov. „Jestli se vylepší zázemí pro podobné akce, tak jedině dobře. Pivo se dosud čepovalo pod stany a záchody byly mobilní. Pokud to vše bude pod střechou, je to určitě lepší," řekl jeden z návštěvníků akce Michal Reich z Adamova.

Podle vedoucího odboru správy majetku města Radka Malého je stavba napojená na elektřinu, vodu a kanalizaci. „Rozvody elektřiny jsou udělané tak, aby se tam dala napojit chladicí zařízení pro čepování piva při akcích. Je tam i osvětlení a toalety. Budovu rovněž využijeme jako sklad nářadí a techniky pro údržbu zeleně či chodníků. A případně také jako sklad materiálu," doplnil Malý.

V příštích letech uvažují Adamovští o dalších úpravách areálu. Novém povrchu hřiště nebo přírodních tribunách. „Povrch hřiště není v dobrém stavu, stejně jako oplocení. Časem bychom chtěli udělat také nějaké přírodní sezení a lavičky v okolních svazích a ohniště s posezením. Konkrétní projekt ale zatím ještě na papíře nemáme," řekl adamovský úředník Radek Malý.