Policie dostala hlášení o loupeži v baru na Masarykově náměstí v Letovicích v neděli brzy ráno. Policisté po příjezdu na místo zjistili, že v baru je v prostorách WC uzamčena obsluha. Tu zde pod pohrůžkou násilí a za použití fyzické síly uzamkl dosud neznámý pachatel, který si z baru odnesl peníze ve výši dvaatřiceti tisíc korun. Obsluha uzamčená na WC si stěžovala na nevolnost a klíče od WC nebylo možno nalézt, policisté proto dveře otevřeli násilně.

"Věc je kvalifikována jako trestný čin loupeže a pachateli tak hrozí trest odnětí svobody v délce deseti roků," sdělil zástupce okresního policejního ředitele Zdeněk Grénar. Po zloději se nyní pátrá. "Přivítáme jakékoliv informace o pohybu osob nebo vozidel v prostorách Masarykova náměstí v Letovicích, zejména v neděli v čase od 02:00 do 05:00 hodin," upřesnil Grénar výzvu veřejnosti. S informacemi se může kdokoliv obrátit na Policii ČR telefonicky, a sice na čísle 974631320 nebo 974631321, případně na linku 158.

Policisté mají také podezření, že zloděj se pohyboval v prostorách baru a naMasarykově náměstí v Letovicích již od soboty večer. Pachatelem by měl být muž ve věkuasi 25 až 30 let, asi 175 cm vysoký, normální postavy, oblečen do bílé mikiny s kapucí, tmavší kalhoty, krátké tmavé vlasy, a umí mluvit česky i slovensky.