Tvářemi Motosalonu jsou oblíbení herci David Matásek s Vladimírem Polívkou, které diváci znají například ze seriálu Polda. Oba milovníci motorek si užili už focení vizuálu letošního veletrhu.

Zdroj: Youtube

Na Motosalon vyrazili stylově na motorkách. „Matásek se svoji oblíbenou Vespou a Polívka s přestavbou Hondy," sdělila mluvčí veletrhu Dita Brančíková.

Slavnostní zahájení Motosalonu se uskuteční ve čtvrtek od půl druhé odpoledne v pavilonu F. Na výstaviště dorazí kromě Matáska s Polívkou i další známé tváře: ambasadoři Pepa Sršeň a Adam Peschel, zpěvák Kamil Střihavka, herec a motorkář Pavel Liška a motorkářky a amabasadorky Kateřina Jandová, Veronika Hankocyová a Olga Roučková.

Už před slavnostním zahájením veletrhu bude první malou ochutnávkou přednáška Lišky a dalšího herce Jana Révaie na pódiu v pavilonu F, kdy návštěvníky Motosalonu zavedou mezi domorodce z Papui Nové Guinei. Přednáška začíná v půl dvanácté dopoledne.

Zdroj: Youtube

Na venkovní ploše se mohou zájemci těšit na vystoupení motocyklových kaskadérů v rámci Czech Stunt Grand Prix pod patronací Adama Peschela. Lidé uvidí řadu nových triků, ve kterých jezdí víc motorek najednou.

Svoje síly poměří například nejlepší česká stuntriderka Kateřina Jandová nebo Míra „Sporťák“ Frey.

Zdroj: Youtube