Pořadatelé počítají, že během víkendu se sní řádově desítky tisíc burgerů. „Naším cílem není jen nakrmit fanoušky Motosalonu. Věříme, že na festival dorazí i naši fanoušci, kteří si nenechají ujít tak výjimečnou akci,“ podotkl za Burger Street Festival Bedřich Snášel.

Burger Street Festival, který s výběrem nejlepších českých burgerů „kočuje“ po Česku už dvanáct let, navíc může zaručit, že do Brna zamíří výběr těch nejlepších výrobců burgerů.

Kromě klasiky nabízí festival také exotické burgery inspirované asijskou kuchyní či housky z louhovaného preclíkového pečiva.
Motosalon v Brně doplňuje burgerový festival. Lidé ochutnají hmyz i pštrosí maso

Na každém z festivalů, kterých je okolo pětadvaceti každý rok, prodejci bojují o „medaile“ v soutěži oblíbenosti mezi návštěvníky. Jen loni se do ní zapojilo třináct tisíc jedlíků, kteří díky svým hlasům vytvořili dokonalou statistiku nejlepších burgermakerů v Česku. A výsledek? „Z dvanácti nejlepších burgráren za posledních pět let je jen jediná, která na Motosalonu v Brně není. Všichni ostatní výrobci dorazili,“ zdůraznil Snášel.