Oslavy kulatin se podle jeho slov protáhnou. Skončit mají až osmého června příštího roku. A to velkou párty na lodi na Brněnské přehradě. „Narozeniny musím slavit postupně. Mně by totiž nestačil ani Španělský sál Pražského hradu!“ usmál se přední český vinař.

Jak podotkl, ve svém věku si nepřeje už nic jiného než zdraví. „Jediný problém je, že mi ho pořád nikdo ze svého nechce dát!“ rozčiloval se naoko rakvický patriot a majitel podniku Vinselekt Michlovský.

Miloš Michlovský je v tuzemsku i ve světě známý jako výtečný vinař, zkušený hodnotitel a inovátor. Netají se pozitivním vztahem k zavádění nových moderních technologií ve vinařství i vinohradnictví.

„Máme hned několik novinek. Rozvíjíme se v nápadech i inovacích. Naposledy jsme uvedli na trh nealkoholický sekt nebo třeba sekt organický, který je vyrobený z biohroznů. Nově jsme pro zákazníky připravili také sekt výhradně z moravských hroznů. Nazvali jsme ho Moravica. Dá se tedy říct, že jsme se vrhli především do bublinek,“ přiblížil vinař.

Rovnost ze dne 29. prosince 1953.
Jak informoval tisk? Železniční neštěstí u Šakvic před 70 lety mělo malé místo

O tom, že by v práci zvolnil a začal více odpočívat, nechce ani slyšet. „Vezeme se ve vlaku, který nejde jen tak zastavit, a ze kterého nemůžu vystoupit. Tak jedině to truhly!“ neopomněl závěrem opět se smíchem poznamenat oslavenec.