Předchozí
1 z 4
Další

Barry IV (HBO Max)

Zdroj: Youtube

Osamělý zabiják, nespokojený se svým životem, se vydává do Los Angeles, kde má spáchat další vraždu. Nakonec však nachází útočiště ve skupině talentů losangeleské divadelní scény… I čtvrtá řada populárního, devíti cenami Emmy ověnčeného seriálu Barry, na jehož scénáři se podílel Bill Hader (představitel Barryho), se točí kolem bývalého mariňáka, nyní podřadného nájemného vraha ze Středozápadu.

V nové sérii se Barry zoufale snaží opustit svou násilnickou minulost, vymanit se ze světa nájemných vrahů a věnovat se nově objevené herecké vášni. Spálit za sebou mosty ale není hračka. První dvě epizody sledujte 17. dubna od 21.45 na HBO Max.

Úžasná paní Maiselová (Prime Video)

Zdroj: Youtube

Midge Maiselová (Rachel Brosnahanová) má dokonalý život. Milujícího manžela Joela (Michael Zegen), dvě děti, skvělou postavu a nádherné apartmá na Upper West Side. Joela dokonce podporuje v jeho snu být stand-up komikem a zajišťuje mu lepší časy pro vystoupení v klubu Gaslight, který vede nevrlá Susie Meyerson (Alex Borsteinová).

Streamovací služby jsou stále oblíbenější. Ilustrační foto
Jakou streamovací službu si vybrat? Nerozvážnost může přijít i na 28 tisíc ročně

Její život ale nabere úplně jiný směr ve chvíli, kdy Joelův stand-up skončí fiaskem, on se přizná k nevěře a Midge ještě tu noc opustí. Naštvaná a trochu opilá Midge se vrátí do klubu, chopí se mikrofonu a zjistí, že pro záři reflektorů se narodila spíš ona než její manžel. A tak se spolu se Susie, její novou manažerkou, pustí do nelehkého úkolu stát se profesionální stand-up komičkou. Pátá série je k dispozici na Prime Video.

Florida Man (Netflix)

Zdroj: Youtube

Bývalý policista, který si udělal ostudu a nadělal dluhy, se vrací na rodnou Floridu, kde má vypátrat přítelkyni mafiánského bosse. Původně snadná prácička se změní v divokou a nebezpečnou honbu za pokladem. V sedmidílném americkém seriálu hrají Edgar Ramírez, Abbey Leeová nebo Anthony LaPaglia. K vidění na Netflixu.

Nope (SkyShowtime)

Horor Nope.Horor Nope.Zdroj: se svolením SkyShowtime

Ten den by proběhl jako každý jiný, kdyby se na nebi neobjevilo „cosi“, co sourozencům Haywoodovým zabilo otce. Bylo to UFO? Nebo je vysvětlení mnohem racionálnější? Nikdo nic neví. Zjevné je jen to, že to, co se děje v okolí malé koňské farmy, na níž OJ (Daniel Kaluuya) a Emerald (Keke Palmerová) žijí, je čím dál znepokojivější a nabírá to na obrátkách.

Sylvester Stallone jako mafián Manfredi v seriálu Tulsa King
Stallone, Cassel i Pohlreich. Tipy ze streamů ve znamení těžkých vah

Zatímco oči senzacechtivých amatérských ufologů a záhadologů se upírají k nebi ve snaze alespoň krátce zahlédnout kousek létajícího talíře, Haywoodovi klopí zraky k zemi. Kdo se na ně nedívá, toho přece neunesou. Nebo že by pravidla neplatila? Mysteriózní horor je k vidění na SkyShowtime od 19. dubna.