Předchozí
1 z 7
Další
Zdroj: Youtube

Arnold (Netflix) 

Slavný kulturista, úspěšný hollywoodský herec a taky vlivný politik. Třídílný dokumentární seriál Arnold sleduje pestrý život a kariéru uznávaného Arnolda Schwarzeneggera. Nabízí dosud nezveřejněné záběry a příběhy z jeho cesty z rakouského venkova do Hollywoodu a nejvyšších pater americké politiky. K vidění na Netflixu.

Zdroj: Youtube

První pětka (HBO Max) 

Když je ve Finsku zvolena nejmladší premiérkou na světě mladá žena jménem Sanna Marin, začíná nová stránka politických dějin. Kolem ní se vytvoří kabinet pěti odhodlaných žen. Téměř okamžitě jsou postaveny před výzvu, když se do Finska rozšíří celosvětová pandemie. Poté, co se jim podaří zemi pandemií provést, vypukne válka, která uvrhne Evropu do dalších turbulencí. Zatímco vykonávají náročnou práci, starají se o děti a žijí své soukromé životy.

Kdo jsou tyto ambiciózní, vyrovnané ženy, které posouvají politickou kulturu kupředu a jsou inspirací po celém světě? Odkud pocházejí a co je žene kupředu?

„První pětka se zabývá důležitými tématy moci a ženství. I v zemi s velkou tradicí účasti žen v politice jsou političky stále posuzovány a kritizovány přísněji než jejich mužské protějšky. Pohled na kabinet Sanny Marin složený z mladých žen, které řídí zemi, je inspirativní – místo toho, aby nám tento dokument poskytl pouze pohled na bývalou vládu, ukazuje divákům, že nastal čas pro větší genderovou a věkovou vyváženost na vysokých rozhodovacích pozicích po celém světě,“ říká  viceprezidentka pro dokumentární filmy, EMEA, HBO Max Hanka Kastelicová. Všechny tři díly finského dokumentárního seriálu jsou k dispozici od 9. června na HBO Max.

Zdroj: Youtube

Do naha! (Disney+) 

Banda naháčů se po 25 letech vrací. Její členové vyměnili jeviště za únosy psů, závodění s holuby a jedno velice neobvyklé zadržení rukojmích. Gaz je sice starší, ale rozhodně ne moudřejší. Jeho nejlepší kamarád Dave se dalších skopičin odmítá účastnit. Pak ale dojde k tragédii a celá banda naháčů se musí spojit, aby uctila starého přítele. Osmidílná série od tvůrců kultovního filmu oceněného cenou BAFTA bude mít premiéru 14. června na Disney+. 

Zdroj: Youtube

Addamsova rodina (Prima+) 

Připravte si prsty na lusknutí! Na streamy přichází ikonická rodina, která každý rok o Halloweenu vyhrává všechny soutěže. Tentokrát se členové výstřední rodinky představí v animované podobě. Diváci se mohou těšit na skvělou zábavu, protože Addamsovi se budou snažit mermomocí dokázat, že dobří sousedé jsou pro své okolí k nezaplacení. Rodinná animovaná podívaná je k vidění na platformě Prima+.

Zdroj: Youtube

Antarktida (Canal+ Action) 

Malá skupina vědců, zapojených do studia změny klimatu, zůstává během šestiměsíčního zimního období na mezinárodní výzkumné stanici v Antarktidě, kde pracuje pod velením renomovaného biologa Arthura Wildeho (John Lynch). Když přijde jaro, Johan Berg (Alexandre Willaume) se vrací na stanici, kde brzy zjistí, že někteří vědci zmizeli a zbytek byl brutálně zabit.

Zatímco vrah je volný a osud nezvěstných není znám, Johan začíná své vlastní vyšetřování záhadných událostí, ve kterém mu pomáhá doktorka Maggie Mitchellová (Katharine O'Donnellyová). První série španělského mysteriózního seriálu bude ke zhlédnutí od 15. června na Canal+ Action.

Zdroj: Youtube

Kvík (Kviff.tv) 

Devítiletou Babs čekají o prázdninách hned dvě báječné věci. Nejdříve zjistí, že starý pán s velkým kufrem, který se znenadání objevil u nich doma, je její dědeček, o kterém nikdy neslyšela. A hlavně – děda Tuitjes jí dá k narozeninám roztomilé malé prasátko. Jenomže Kvík je přeci jenom čuník a Babs si ho může nechat jen pod podmínkou, že absolvuje výcvik s dalšími domácími mazlíčky.

Vycvičit Kvíka není vůbec snadné, ale Babs je šťastná a prožívá s dědou a malým růžovým kamarádem báječné léto, dokud děda nezmizí i s Kvíkem. A dokud se v dědově kufru nenajde přístroj na výrobu sekané. Má s tím snad něco společného blížící se soutěž o nejlepší klobásu? Sledujte na Kviff.tv.

Zdroj: Youtube

Asterix a Obelix: Říše středu (O2 TV) 

Píše se rok 50 před naším letopočtem. Za devatero horami a devatero řekami, tedy velmi daleko od malé galské vesnice, kterou jistě dobře znáte, leží země zvaná Čína. Zde proradný generál, bažící po moci, právě zajal čínskou císařovnu. A protože věhlas nepřemožitelných Galů překvapivě sahá až do Asie, princezna Fu Yi ví, na koho se obrátit.

Se svou věrnou strážkyní Na Ban Čim a synovcem fénického kupce Popkornise prchá ze země. Samozřejmě požádá o pomoc udatné válečníky Asterixe a Obelixe. Dva nerozluční hrdinové se s princeznou vydávají na dobrodružnou výpravu za záchranou císařovny i celé Číny. Francouzský film najdete v nabídce O2 TV.