Předchozí
1 z 7
Další
Zdroj: Youtube

Nadějné vyhlídky (Disney+)

Příběh o dospívání sirotka Pipa, který touží po lepším životě, dokud mu zvrat osudu neodhalí temný svět plný možností. Bude muset přijít na to, jaká je skutečná cena tohoto nového světa a zda z něj opravdu udělá člověka, jakým by si přál být. V dramatickém seriálu podle knihy Charlese Dickense hrají Olivia Colmanová, Fionn Whitehead, nebo Shalom Brune-Franklinová. Všech šest dílů první řady je už nyní k dispozici na Disney+.

Zdroj: Youtube

Stále tady (SkyShowtime)

Polský seriál v originále nazvaný Warszawianka sleduje tragikomická dobrodružství sukničkáře Franeka Czułkowského (známého také jako Czuły), brilantně ztvárněného předním polským hercem Borysem Szykiem.

„Existují lidé, kteří náš život obohacují o barvy – ale sami žijí na okraji černoty. Warszawianka je příběhem Franeka Czuły – čtyřicátníka, který je pořád teenagerem. Je nejlepším a nejhorším otcem na světě. Je to žvanil uvězněný v městském životním stylu, a dobrák, který neustále dělá špatná rozhodnutí. Je to muž, který je stále zamilovaný, avšak nemá tušení, jak milovat. Existuje jen pár chlapů jako Czuły a věřím, že diváky tento seriál zaujme, protože si myslím, že mnozí najdou v jeho příběhu část sebe sama," řekl Jakub Żulczyk, scénárista seriálu a populární polský spisovatel.

Sledujte na platformě SkyShowtime.

Zdroj: se svolením MFF Karlovy Vary

MFF Karlovy Vary 2023 (Kviff.tv)

Během karlovarského festivalu nabídne platforma Kviff.tv klíčové okamžiky filmového svátku, živá vysílání z červeného koberce, rozhovory s tvůrci, úvody k filmům, soutěže a několik původních pořadů. Přímo na místě můžete zavítat na živou stage do Kviff.tv Parku a být při natáčení některých pořadů, například v neděli je tu v 15 hodin beseda s Ivanem Trojanem o filmu a o jeho pomoci nemocným cystickou fibrózou.

Russell Crowe
Festivalové Vary přehledně: Hosty Russell Crowe, Ewan McGregor i další celebrity

Aktuálně je zde k vidění i loňský divácký vítěz PSH Nekonečný příběh, dokument, který nahlíží do kariéry i životů kluků z PSH – Penerů strýčka Homeboye. Oriona, Vladimira 518 a Mikea Trafika. Dynamický film našlapaný hudbou, humorem i nečekanou sebereflexí.

Zdroj: Youtube

Sněží VI. (HBO Max)

I v šesté řadě populárního krimiseriálu odehrávajícího se na úsvitu kokainové epidemie v L. A., která svými důsledky radikálně ovlivnila kulturu tohoto města, sledujeme především vzlety a pády pouličního podnikatele posedlého touhou po moci Franklina Sainta. Občanská válka ohrožuje rodinu Saintových a Franklin musí čelit ztrátě všech a všeho. Je také nucen lavírovat mezi KGB, DEA a CIA a vyhýbat se zkorumpovaným jednotkám C.R.A.S.H. A to zdaleka nejsou jediné Franklinovy problémy… Dvě epizody každý pátek uvidíte na HBO Max.

Zdroj: Youtube

Únos letadla (Apple TV+)

Když je během sedmihodinového letu KA29 z Dubaje do Londýna uneseno letadlo, úspěšný korporátní vyjednavač Sam Nelson se pokouší pomocí svých profesionálních dovedností zachránit všechny na palubě. Stane se jeho vysoce riskantní strategie jeho zkázou? V hlavní roli sedmidílného thrilleru, který je k vidění na Aplle TV+, se představí britský herec Idris Elba.

Zdroj: Youtube

Mažu tě (Netflix)

On je zadaný, ona zase vdaná. Jednou ale objeví telefon, který jim ze života může vymazat, na koho si ukážou, a začnou spolu plánovat nový život. Napínavý seriál, ve kterém hrají Nat Kitcharit (Rychle a zamilovaně) a Sarika Sartsilpsupa (Šťastný starý rok), sledujte na Netflixu.

Zdroj: Youtube

Bez lítosti (Prima+)

Strhující dokumentární série přiblíží divákům, jaký je život za mřížemi těch nejhorších, tedy na doživotí odsouzených, vrahů. V nápravných zařízeních v Česku pobývá necelých 20 tisíc lidí, 49 z nich si odpykává doživotní trest za obzvlášť závažné zločiny. Bez lítosti představí osm takových jedinců, jejichž činy se dostaly do popředí zájmu médií.

Jaroslav Stodola, vrah sedmi seniorů
Bez lítosti. Česká dokumentární série ukáže život vrahů, jak ho neznáte

V osmidílné dokumentární sérii diváci uvidí například případ Michelle Sudků – vražedkyně ze Smíchova, Juraje Kučeráka – vraha se sekerovým syndromem, Miloslava Širůčka – vraha své vlastní rodiny, a další. Bez lítosti divákům přinese výpovědi vrahů, kriminalistů, ale ukáže i policejní záběry z místa činu a fotografie, ze kterých opravdu mrazí. Ke zhlédnutí na Prima+.