Část nového snímku režiséra Tomáše Magnuska Bastardi 4 – Reparát natáčeli filmaři předminulý víkend v Boskovicích. „Natáčení bylo příjemné, milé, celý štáb v čele s Tomášem Magnuskem perfektní, skvělý catering a velká legrace. Zato co se týká mé role a scény, kterou jsem si měl možnost zahrát, to zase tak úsměvné nebylo,“ prozradil Jan Přeučil.

V Šošůvce přivítali místní otužilci jaro. Deset minut plavali v zatopeném lomu. Voda měla v sobotu dopoledne čtyři stupně.
VIDEO: Jaro přivítali otužilci koupelí v lomu v Šošůvce, voda měla čtyři stupně

Než se dostal před kameru, musel zvládnout více jak hodinovou přípravu v maskérně. Tam mu na tvář vyrobili imitaci jizvy po popáleninách. Samotná scéna se pak natáčela opakovaně z několika různých úhlů.

Moravský kras byl o víkendu bez lidí. Kvůli opatřením ohledně epidemie koronaviru a omezenému pohybu lidí. Řadu místních turistů odradilo také mrazivé počasí. Na snímku část rezervace v Josefovském údolí.
Sníh, mráz a covid: jindy plný lidí, teď je Moravský kras opuštěný. Podívejte se

Do kin se má snímek dostat koncem letošního nebo začátkem příštího roku. Na plátně se představí například Zdeněk Godla, Gabriela Gašpárová, Bára Mottlová, Jaroslava Obermaierová, Carmen Mayerová, Eva Čížkovská a také režisér Tomáš Magnusek.