Ukázalo se, že asi nejvíce ji nese role tety Val, která s čerstvě upečeným koláčem quiche a nasazenými velkými kulatými brýlemi těší své „miláčky“ ve svém květinovém obývacím pokoji.

Profesionální sportovkyně, účastnice extrémních závodů a influencerka Elina Mäkinen je aktivní na sociálních sítích Instagram a TikTok
Ledová královna. Půvabnou Elinu při koupání sledují miliony lidí

„Je to maminka z 90. let,“ říká čtyřicetiletá Alex ke své příznivci opěvované postavě, kterou prezentuje i v novém dokumentu britské televizi Channel 4.

„Je to svět fantazie a je to ta nejlepší práce, kterou mohu dostat. Mohu pracovat doma. Vydělávám teď opravdu hodně. Když jsem byla mladší, bývala jsem glamour modelkou, ale nepamatuji si, že bych vydělávala spoustu peněz,“ doplnila pro populární britský web thesun.co.uk.

Manžel ji podporuje 

Ve svém oboru je prý tak úspěšná, že nyní radí dalším ženám, jak získat podobným způsobem nemalé částky. „První žena, které jsem skutečně pomohla, vydělala v prvním roce milion dolarů. A za to mi dala odměnu 50 tisíc liber,“ doplnila.

Svým fanouškům jasně říká, že je vdaná a tudíž nejrůznější nabídky na příliš osobní setkání odmítá. I díky tomu má od svého manžela pro svoji práci velkou podporu.

V městě Positano
Je tak krásná, až jí mažou profily na sociálních sítích

„Nemyslete si, je ve skutečnosti hodně těžká. Ale budu v ní pokračovat, dokud se mi bude dařit.  Byla bych hloupá, kdybych to nedělala,“ uvedla pro média matka sedmileté dívky s tím, že ji určitě nebude bránit v podobné kariéře.

Zároveň je jejím cílem tento druh výdělku v podobě nabídky provokativních snímků pomoci udržet v přijatelných kolejích.