deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Boj s korupcí na Ukrajině: Prezident Zelenskyj uvedl, že při boji s korupcí provede tolik personálních změn, kolik bude třeba.
Válka na Ukrajině: Při raketovém útoku na rezidenční budovu v Kramatorsku na východě země zemřeli nejméně dva lidé, dalších 7 je zraněných.
Konec sdílení Netflixu: Všechna zařízení musí být propojené s jedním místem, které vyžaduje připojení k Wi-Fi a přihlášení každých 31 dní.
Postup bojů: Ukrajina se obává, že by se Bělorusko mohlo zapojit do války po sérii vojenských cvičení s ruskými silami.
Smrtící bitka fotbalových fanoušků v Ugandě: Dva muži čelí obvinění z vraždy poté, co v hlavním městě Kampale při sporu o zápasu v Anglii zemřel muž.
D1 na 76. kilometru na Prahu je průjezdná: Nyní dálnici uzavřeli kvůli sněhu na 91. kilometru ve směru na Brno.
Bohatnutí na válce: Norští aktivisté a významné osobností požadují, aby Oslo víc pomáhalo Ukrajině.
Druhá možná památka UNESCO v Brně: Starobrněnští augustiniáni budou žádat o zápis Mendelova skleníku na Seznam světového dědictví.
První Pavlův rozhovor po volbách: Nově zvolený český prezident ocenil pomoc, kterou Polsko a Česko poskytují Ukrajině.
Setkání v senátním Prezidentském salonku: Čtveřice nejvyšších ústavních činitelů by se měla setkávat pravidelně jednou za čtvrt roku, řekl Petr Pavel.
Ledové bouře v Americe: Čtvrtina domácností v texaského Austinu je kvůli ní bez proudu
Puma napadla dítě v severní Kalifornii: Státní oddělení pro ryby a divokou zvěř vyšetřuje včerejší napadení šelmou v okresu San Mateo.
Řádění silného větru: Šestnáct hasičských jednotek zasařhovalo v Ústeckém kraji u 14 událostí spojených s pády stromů a větví.
Američanka se procházela v Moakvě s teletem: Potrestaly ji vězením na 13 dní za kladení odporu policii. Kromě toho jí uložily pokutu za nepovolený protest.
Korupce na Ukrajině: Šéfka kyjevského daňového úřadu čelí obvinění z z mnohamilionové korupce.
Represe režimu: Írán uvěznil pár, který na virálním videu na sociálních sítích tančil na teheránské Věži svobody.
Inaugurace prezidenta: Společná schůze Sněmovny a Senátu k inauguraci Petra Pavla proběhne 9. března od 14:00.
Čeští vojáci v zahraničí: Ministryně obrany Černochová je dnes společně s náčelníkem generálního štábu Řehkou navštívila v Litvě.
USA bojuje o rozdělení vody z řeky Colorado: Řeka, která zásobuje pitnou vodou 40 milionů lidí v 7 amerických státech, vysychá a zatěžuje dohodu o rozdělování vody.
Prezidentské setkání: Pavel čeká, že Zeman jako stávající prezident navrhne termín. Nevidí důvod, aby o setkání zvlášť žádal.
Konec nechtěným vztahům v rodině: Italský nejvyšší soud rozhodl, že děti nemají povinnost stýkat se se svými prarodiči, pokud si to nepřejí.
Johnsonová se omluvila Izraeli: Labouristická poslankyně nedávno vytvořenou koaliční vládu Izraele označila za fašistickou.
Meteorologové varují: Platí výstraha kvůli silnému sněžení a dešti. Přeháňky komplikují provoz, a to zejména na jihu Čech.
Vojenská pomoc Ukrajině: Británie se zatím definitivně nerozhodla, jestli pošle bojové letouny, řekl ministr obrany Ben Wallace.
České úspěchy: Hokejový kanonýr David Pastrňák z Bostonu byl zvolen druhou hvězdou měsíce ledna v NHL.