HOKEJ

Krajská liga muži

Blansko – Rosice 0:5 (0:2 0:2 0:1). Kroměříž – Uherské Hradiště 3:12. Minerva Boskovice – volno. Moravské Budějovice – Uherský Ostroh 8:2 (2:0 4:2 2:0). Plumlov – Velká Bíteš 4:7 (3:0 1:3 0:4). Nedvědice – Uherský Brod 1:2 (0:1 0:1 1:0).
1. Mor. Budějovice 15 15 0 95:25 29
2. Velká Bíteš 15 12 3 69:47 21
3. Uh. Brod 14 10 4 60:43 19
4. Rosice 15 9 6 54:64 16
5. Uh. Hradiště 15 8 7 60:47 15
6. Nedvědice 14 8 6 57:48 14
7. Blansko 14 8 6 35:49 14
8. Boskovice 14 6 8 55:68 11
9. Plumlov 14 4 10 49:71 7
10. Uh. Ostroh 15 4 11 45:78 7
11. Kroměříž 15 4 11 50:89 7

Okresní přebor, muži: Zastávka u Brna – Boskovice B 3 : 9 ( 2:4,1:2, 0:3) Chlup 2, Pospíšil 2, Hofman 2×, Soldán, Skřipský, Hrbáček.
1. Bulldogs B 9 7 0 2 50:33 14
2. Velatice 8 5 1 2 40:29 11
3. Technika B 7 5 0 2 38:27 10
4. Boskovice B 9 4 1 4 51:31 9
5. Zastávka 8 3 0 5 31:49 6
6. Hrušky 9 0 0 9 27:66 0

ŠIPKY

Jihomoravský šipkový svaz

Extraliga

Cows – DC Šejkr elita 2:10, DC Burýšci Dol.Kounice – DC Mustang Bar A 2:10, DC Sport Barbarians – DC Knajp Riders Letovice2:10, Rychťáci Mikulčice – ŠK Bystrc7:5, DC HORNETS Adamov – DC Kolečko C Vlčáci nehl., Šenkýři – DC Bráši B 10:2.
1. Mustang Bar 12 12 0 0 0 112:32 36
2. Adamov 11 10 0 1 0 93:39 30
3. Letovice 11 9 0 2 0 84:49 26
4. Šenkýři A 11 8 0 3 0 81:53 22
5. Hodonín 12 5 0 7 0 71:76 18
6. Barbarians 12 6 0 6 0 76:70 18
7. Bráši B 12 6 0 6 0 68:77 17
8. Kolečko C Vlčáci 11 5 0 6 0 60:74 15
9. Bystrc 12 4 0 8 0 61:85 10
10. Mikulčice 12 3 0 9 0 46:100 9
11. Dol.Kounice 11 3 0 8 0 57:76 8
12. Šejkr elita 11 2 0 9 0 51:83 8
13. Cows 12 2 0 10 0 50:96 8

1.liga A

Bumbes Ratíškovice – SPIDI Team 4:8, ŠK Grasshoppers Brno – Jágermeisteři Stvolová 7:5, ŠK Neuman Brno – ŠK South Stars Opatovice nehl., DC Siko Ivančice – DC Fako Tuřany 8:4, PPaO – Tuřany – Laguna Boskovie 4:8, DC Snakes – DC Bráši A Bosonohy nehl., DC Bystřičáci n.P. – DC Kolečko CATS nehl.
1. Bystřičáci n.P. 12 12 0 0 0 110:34 36
2. PPaO – Tuřany 12 8 0 3 0 81:64 26
3. Opatovice 12 7 0 5 0 72:72 21
4. Grasshoppers 12 7 0 5 0 76:70 21
5. Ivančice 13 7 0 6 0 82:76 21
6. Boskovice 12 7 0 5 0 80:66 19
7. Bosonohy 11 5 0 6 0 69:65 17
8. Neuman 12 5 0 7 0 76:72 17
9. Ratíškovice 12 6 0 6 0 68:77 17
10. SPIDI Team 13 5 0 8 0 73:84 16
11. Stvolová 12 6 0 6 0 69:77 16
12. Fako Tuřany 12 3 0 9 0 57:89 9
13. CATS 10 3 0 7 0 49:71 9
14. Snakes 11 1 0 10 0 44:89 4

2.liga A

Strmeň Kohoutovice – ŠK BK Pivovar Č.H. nehl., DC Kolečko B – Excalibur Team nehl., DC Asfaltéři z Texasu – DC Kolečko NT 5:7, Bylo nás šest B – DC Magic nehl., DC Osmička – DC Rychlé šipky Bosonohy 7:6, Šipky Střelice – HoHoHo Bulldog 5:7.
1. Kohoutovice 11 9 0 2 0 98:36 29
2. Pivovar Č.H. 11 10 0 1 0 90:43 29
3. Bulldog 12 10 0 2 0 91:56 29
4. Bráši C 11 9 0 2 0 90:44 27
5. Excalibur Team 11 6 0 5 0 66:68 18
6. Kolečko B 10 6 0 4 0 62:59 17
7. Střelice 12 6 0 6 0 72:73 17
8. Kolečko NT 12 6 0 6 0 71:76 17
9. Asfaltéři 12 5 0 7 0 69:76 16
10. Bosonohy 12 2 0 10 0 66:81 9
11. Magic 11 3 0 8 0 49:84 8
12. Osmička 12 2 0 10 0 44:101 5
13. Bylo nás šest B 11 0 0 11 0 31:102 1

TENIS

Dorost

(Sokol Letovice)

Muži

Dvouhry

1.kolo: Zatloukal – Sojka P. 6:2, 6:0. Modrák – Drbola 6:0, 6:2. Janků D. – Šafář 6:2, 6:0. Bauer – Hajaš 6:3, 6:1.

2.kolo: Zatloukal – Elísek 6:3, 6:1. Janků L. – Modrák 6:0, 6:1. Janků D. – Křivý 6:0, 2:0, scr. Sojka J. – Bauer 6:1, 7:5.

Semifinále: Zatloukal – Janků L. 6:3, 6:0. Sojka J. – Janků D. 7:6 (6), 6:1.

Finále: Zatloukal – Sojka J. 6:2, 6:2.

Čtyřhry

1.kolo: Hajaš, Modrák – Zatloukal, Drbola 6:1, 6:1. Křivý, Bauer – Sojka P., Šafář 6:4, 6:0.

Semifinále: Sojka J., Elísek – Hajaš, Modrák 6:0, 7:5. Janků L., Janků D. – Křivý, Bauer 6:3, 6:2.

Finále: Sojka J., Elísek – Janků L., Janků D. 6:3, 6:2.

Mladší žactvo

Halový oblastní přebor ( jihomoravský)

Muži, dvouhry: 1. kolo: Orlita – Lenoch 6:0, 6:2. Kacr – Šebela 6:3, 6:3. Hájek – Kún 6:4, 6:3. Nguyen – Kučera 6:0, 7:5. Motl – Guziur 6:1, 6:2. Němeček – Zbořil 3:6, 6:1, 6:0. Hartl – Mištůrik 6:1, 6:3. Pardera – Šprlák – Puk 6:0, 6:1. Čtverák – Samek 6:2, 6:0. Cikl – Dillenz 7:6 (5), 6:3. Michálek – Krejčí 6:3, 6:1. Šimek – Gál 6:2, 6:1. Prokop – Rychetský 6:1, 6:3. Černoch – Rampír 6:1, 7:5. Šoukal – Ivičič 7:6 (4), 6:4. Vágner – Krahulík 6:2, 6:0.

2. kolo: Orlita – Kacr 6:2, 6:3. Nguyen –Hájek 1:6, 6:2, 6:1. Motl – Němeček 7:5, 6:4. Pazdera – Hartl 6:4, 6:3. Čtverák – Cikl 6:0, 6:0. Šimek – Michálek 6:0, 6:0. Prokop – Černoch 6:4, 6:0. Vágner – Šoukal 6:0, 6:2. 3. kolo: Orlita – Nguyen 6:4, 6:4. Pazdera – Motl 6:0, 3:6, 6:3. Čtverák – Šimek 6:2, 3:6, 6:4. Vágner – Prokop 3:6, 6:0, 7:5.

Čtyřhry: 1. kolo: Kacr, Hájek – Ivičič, Krejčí 6:0, 6:0. Prokop, Čtverák – Krahulík, Zbořil 6:2, 6:3. Lenoch, Šprlák – Puk – Šebela, Cikl 5:7, 7:5, 1:0 (8). Hartl, Nguyen – Dillenz, Rychetský 6:4, 6:1. Pazdera, Černoch – Kún, Samek 6:2, 6:1. Gál, Šoukal – Guziur, Michálek 7:5, 6:4. Šimek, Motl – Němeček, Mištůrik 6:4, 6:3. 2. kolo:Orlita, Vágner – Kacr, Hájek 6:1, 6:0. Prokop, Čtverák – Lenoch, Šprlák – Puk 6:0, 6:0. Hartl, Nguyen – Pazdera, Černoch 6:3, 7:6 (4). Šimek, Motl – Gál, Šoukal 6:1, 6:1.

Ženy, dvouhry: 1. kolo: Slívová – Hronová 6:2, 6:0. Miklová – Pektorová 6:1, 6:4. Černá – Nedělková scr. Novotná – Pekařová 6:2, 6:1. Pacalová – Matějíčková 6:2, 6:1. Pavlásková – Pleskačová 6:3, 4:6, 7:5. Kováčová – Kovačková 6:3, 4:6, 6:2. Haldinová – Hrabalová 6:1, 6:1. Kolaciová – Štrerclová 3:6, 6:3, 6:3. Koplová – Bolfová 6:1, 6:2. Machalová – Mikulenková 6:2, 6:0. Kaplanová – Petřeková 6:1, 6:0. Kolomazníková – Špakovičová 6:0, 6:1. 2.kolo: Dobšíková – Slívová 6:2, 6:1. Černá – Miklová 7:6, 2:6, 6:2. Novotná – Pacalová 6:2, 6:2. Pavlásková – Kováčová 6:3, 3:6, 6:3. Haldinová – Kolaciová 6:2, 6:2. Koplová – Bryšková 6:2, 6:1. Machalová – Kaplanová 6:4, 6:7, 6:2. Kolářová – Kolomazníková 6:0, 6:0.

3.kolo: Černá – Dobšíková 6:3, 6:1. Novotná – Pavlásková 7:6, 6:1. Koplová – Haldinová 7:6, 6:2. Kolářová – Machalová 6:1, 6:3. Semifinále: Černá – Novotná 6:0, 6:3. Koplová – Kolářová 6:4, 6:1.

Čtyřhry: 1. kolo: Šterclová, Pleskačová – Kolaciová, Pektorová 6:4, 1:6, 7:6. Kolomazníková, Machalová – Slívová, Hronová 6:1, 6:2. Kovačková, Novotná – Mikulenková, Pacalová 6:3, 6:4. Hrabalová, Pekařová – Kaplanová, Petřeková scr. 2. kolo: Šterclová, Pleskačová – Dobšíková, Kováčová 7:6, 6:3. Haldinová, Černá – Kolomazníková, Machalová 6:3, 6:4. Bryšková, Koplová – Kovačková, Novotná 6:1, 6:1. Miklová, Kolářová – Hrabalová, Pekařová 6:0, 6:2. Semifinále: Haldinová, Černá – Šterclová, Pleskačová 6:3, 6:3. Bryšková, Koplová – Miklová, Kolářová 6:4, 5:7, 6:4.

(jch, en)