FOTBAL

I. A třída st. žáci
Letovice – Tišnov 0:2. Vel.Opatovice – Blansko 0:3. Kunovský, Trávníček, Ševčík.
Střelci: 24 – Trávníček (Blansko), 10 – Sedlák Jan (Blansko), 8 – Bednář D. (Letovice), 8 – Ševčík (Blansko), 6 – Kunovský (Blansko), 6 – Stehlík A. (Letovice), Stehlík K. (Letovice).

I. A třída ml. žáci
Letovice – Tišnov 2:2. Gracias 2. Vel.Opatovice – Blansko 0:10. Kratochvíl 3, Šíbl 2, Blažek, Cihlář, Panáček, Skoupý, Vintr.
Střelci: 11 – Kratochvíl (Blansko), 8 – Gracias (Letovice), 8 – Loula (Blansko), 8 – Skoupý (Blansko), 7 – Souček (Blansko), 6 – Vintr (Blansko), 5 – Šíbl (Blansko).

KUŽELKY

Mistrovství republiky, žákyně (Blansko): 1. Pitronová Ivana (KK Kroměříž) 452, 2. Rosendorfová Iva (TJ Sokol Brno) 429, 3. Kubáčková Eliška (KK Kroměříž) 418, 4.Effenbergová Marie (KK Šumperk) 414, 5. Pešoutová Dana (Červené Pečky) 413, 6. Semelová Michaela (TJ Sokol Luhačovice) 411, 7. Vyměťalová Kateřina (KK Kroměříž) 405, 8. Mokrošová Michaela (KK Šumperk) 403, 9. Vajdíková Lucie (TJ Lomnice) 402, 10. Utikalová Linda (Jiskra Hazlov) 400 …

TENIS

2 . liga smíšených družstev
Český Těšín – Sokol Letovice 3:6.
Kocur (H) – Novotný 5:7, 6:0, 6:7. Skácel – Winkler 6:4, 2:6, 6:1. Müllerová (H) – Havelková 5:7, 6:4, 0:6. Nogolová – Procházková 1:6, 3:6. Rašík – Gebel 3:6, 6:7. Martinek (H) – Janků 6:1, 7:6. Müllerová (H), Bierska – Havelková, Procházková 2:6, 1:6. Skácel, Rašík – Novotný, Gebel 6:3, 6:1. Kocur (H), Martinek (H) – Winkler, Janků 3:6, 3:6.

Dorost, družstva
I.třída D

ŽLTC Brno B – Sokol Letovice 4:5.
Ryšánek – Elísek 3:6, 3:6. Polický – Janků L.7:5, 7:6. Kubíčková (H) – Procházková 6:1, 6:1. Piknerová – Neužilová 2:6, 2:6. Jílek – Janků D. 2:6, 2:6. Hajaš – Modrák 6:1, 6:1. Kubíčková (H), Piknerová – Procházková, Neužilová 6:2, 6:2. Ryšánek, Polický – Elísek, Janků L. 3:6, 4:6. Jílek, Kubíček – Janků D., Modrák 1:6, 1:6.

Starší žactvo, družstva
Liga S

Sokol L

etovice – TC Brno B 9:0.
Kolář (H) – Mrnka 6:3, 6:3. Janků – Kubičík 6:1, 6:1. Neužilová – Dobšíková 6:0, 6:1. Žáčková – Kováčová 6:4, 6:0. Modrák – Gál 6:2, 6:2. Grünwald – Cikl 2:6, 6:1, 6:0. Janků, Kolář (H) – Mrnka, Gál 6:0, 6:0. Modrák, Grünwald – Kubičík, Cikl 6:0, 6:2. Neužilová, Žáčková – Dobšíková, Kováčová 6:0, 6:1.

Mladší žactvo, družstva
Liga M

TK SK Zlín – Sokol Letovice 9:0.
Orlita (H) – Zbořil (H) 6:0, 6:0. Němeček – Jeřábek 6:0, 6:0. Miklová – Černá (H) 6:4, 6:4. Koplová – Gabaríková 6:0, 6:0. Mištůrik (H) – Sojka (H) 6:0, 6:2. Momčil (H) – Dvořák 6:1, 6:0. Miklová, Koplová – Černá (H), Gabaríková 6:2, 6:0. Orlita (H), Němeček – Zbořil (H),

Jeřábek 6:0, 6:1. Mištůrik (H), Momčil (H) – Sojka (H), Dvořák 6:1, 6:1.

VOLEJBAL

Krajský přebor II, muži
Vyškov B – Blansko 3:0 (14,16,15) a 3:2 (23,-20,21,-24,12). Útěchov – Olešnice 3:1 (17,-22,13,8) a 3:2 (18,21,-22,-24,11). Rájec - Jestřebí – Letovice B 0:3 (-16,-14,-25) a 1:3 (-19,25,-20,-21).

FOTBAL: I. A třída st. žáci

FOTBAL: I. A třída ml. žáci



VOLEJBAL: Krajský přebor II, muži

Eva Novotná