V Nezamyslicích porazili všech sedm soupeřů. „Klíčový a určitě i nejtěžší byl hned první zápas se Šitbořicemi. Pak to šlo až překvapivě hladce, opravdu jsem vůbec nečekal, že vyhrajeme úplně všechno. Byli tam naši soupeři z první ligy a třeba se Šitbořicemi jsou to vždycky těsné výsledky. Například v prvním kole ligy jsme vyhráli jen o gól. I v poháru to byl pro ně i pro nás atraktivní zápas a výhra 6:3 nás, jak se říká, správně nakopla,“ radoval se z postupu Hrdlička junior.

Český pohár – semifinále:
Výsledky SC Svitávka: – Šitbořice 6:3, – Zlín 4:2, – Praha 5:4, – Nezamyslice II 9:0, – Plzeň 8:3, – Nezamyslice I 5:2, – Chrastava 9:2.

Do finále, které se bude hrát 3. března v Plzni, postoupily z Nezamyslic tři nejlepší týmy. Spolu s vítěznou Svitávkou domácí družstvo a Šitbořice. Automatický postup mají zajištěný všechny extraligové kluby, takže na západě Čech může dojít ke zmíněnému prestižnímu souboji otce se synem. Partnerem staršího Hrdličky je Pavel Loskot.

Mladá dvojice ze Svitávky má za sebou úspěšný vstup do nového roku. Z pěti turnajů čtyři vyhrála a jednou byla třetí. „Teď máme po pěti nabitých víkendech tři víkendy volno a pak je na řadě finále Českého poháru v Plzni. Moc se těším, je to pro nás s Romanem velká výzva a nejen proto, že tam bude hrát můj taťka,“ zdůraznil Jiří Hrdlička mladší.