Jen dva soutěžící totiž získali záporné body. Šest soutěžících posbíralo po čtrnácti bodech. Jiří Němec z Bořitova navíc přesně natipoval počet vstřelených branek v deseti vybraných utkání a stal se tak vítězem kola. V redakci Blanenského deníku Rovnost, Rožmitálov 14, Blansko, na něj čekají drobné věcné ceny. V průběžném pořadí se na čele soutěže stále drží s jednobodovým náskokem Rudolf Šebela z Blanska. (red)

Tipliga výsledky zápasů 12. kola

1. Sparta Brno – Blansko 2:2 0
2. Boskovice – IE Znojmo 4:1 1
3. Ráječko – Bohunice 1:0 1
4. M. Krumlov – Rájec 0:0 0
5. Kunštát – Ochoz 2:0 1
6. Černá Hora – Ivanovice 2:0 1
7. Blansko B – Bosonohy 1:4 2
8. Letovice – Jedovnice 3:2 1
9. Vavřinec – Sloup 1:3 2
10. Lažany – Knínice 2:1 1
Počet branek: 31

Tipliga 12. kolo

1. místo BL0069 Němec Jiří, Bořitov 14 bodů, Supertrefa 31 (31)

BL0126 Gottwaldová Romana, Podomí 14
BL0081 Musil Radomír, Suchdol 14
BL0104 Svánovský Břetislav, Lipůvka 14
BL0127 Šebela Václav, Blansko 14
BL0012 Zaoral Michal, Blansko 14
BL0076 Bednář Miroslav, Voděrady 11
BL0028 Flek Zdenek, Vysočany 11
BL0064 Hertl Miroslav, Blansko 11
BL0078 Janča Jiří, Lipovec 11
BL0083 Jokeš Jan, Svitávka 11
BL0097 Kocmanová Martina, Jedovnice 11
BL0047 Král Jaroslav, Vysočany 11
BL0061 Marušák Stanislav, Blansko 11
BL0087 Močička Ivan, Letovice 11
BL0024 Nečas Pavel, Holešín 11
BL0053 Nečas II Pavel, Blansko 11
BL0005 Pokorný Jan, Blansko 11
BL0038 Pytela Karel, Bukovinka 11
BL0054 Svěrák Jan, Blansko 11
BL0043 Šperka Květoslav, Blansko 11
BL0013 Ťoupek Karel, Blansko 11
BL0049 Zálešák Stanislav, Lipovec 11
BL0074 Zřídkaveselý Vladimír, Jedovnice 11
BL0108 Bačkovský Pavel, Budišov 8
BL0022 Červenka Štefan, Blansko 8
BL0096 Filip David, Jedovnice 8
BL0119 Flax Stanislav, Skalice 8
BL0025 Gottwald Vojtěch, Kulířov 8
BL0065 Hájek Petr, Lhota Rapotina 8
BL0088 Havel Radek, Kunštát 8
BL0090 Havlová Lucie, Letovice 8
BL0056 Hlaváček Vojtěch, Blansko 8
BL0026 Horák ml. Zdeněk, Ostrov 8
BL0027 Horák st. Zdeněk, Ostrov 8
BL0101 Jirušek František, Holešín 8
BL0063 Kolísek Petr, Ostrov 8
BL0116 Kuchař Jiří, Blansko 8
BL0085 Močičková Iva, Letovice 8
BL0103 Musil Miroslav, Křtiny 8
BL0117 Musilová Petra, Svitávka 8
BL0032 Mynařík Jiří, Blansko 8
BL0073 Nečas Antonín, Blansko 8
BL0031 Nečas Michal, Lipovec 8
BL0018 Nečasová Veronika, Holešín 8
BL0068 Němec František, Ráječko 8
BL0112 Neuman Petr, Adamov 8
BL0072 Opavský Bohumil, Blansko 8
BL0011 Pavlů Jaroslav, Spešov 8
BL0059 Pernicová Marcela, Jedovnice 8
BL0015 Procházka Antonín, Adamov 8
BL0010 Procházka Zbyněk, Vyškov 8
BL0003 Reška Martin, Blansko 8
BL0106 Rychnovský Pavel, Skalice 8
BL0034 Souček Michal, Blansko 8
BL0008 Stehlík David, Kotvrdovice 8
BL0007 Stehlík Jiří, Kotvrdovice 8
BL0009 Stehlík st. Jiří, Kotvrdovice 8
BL0050 Sychra Antonín, Boskovice 8
BL0091 Šebela Rudolf, Blansko 8
BL0020 Ševčík Josef, Ráječko 8
BL0017 Škaroupka Jiří, Ráječko 8
BL0044 Šperková Emilie, Blansko 8
BL0004 Štrajt Milan, Ostrov 8
BL0002 Štrof Bedřich, Blansko 8
BL0048 Urbánek Jan, Vilémovice 8
BL0066 Vašíček Libor, Petrovice 8
BL0079 Vašina Oldřich, Blansko 8
BL0001 Vazovan Pavel, Olešná 8
BL0077 Veselý Milan, Boskovice 8
BL0042 Bábindeli Dušan, Blansko 5
BL0023 Bohatec Ladislav, Kladoruby 5
BL0080 Dostal Štefan, Blansko 5
BL0037 Dvořáček Milan, Olomučany 5
BL0098 Dvořák Petr, Blansko 5
BL0058 Dvořák Voloďka, Blansko 5
BL0089 Havlová Eva, Kunštát 5
BL0041 Henek Roman, Blansko 5
BL0021 Hloušek Zdeněk, Lipovec 5
BL0055 Hrdlička Jan, Blansko 5
BL0125 Kala Stanislav, Vysočany 5
BL0062 Kolísek Lukáš, Ostrov 5
BL0093 Kučera Jan, Blansko 5
BL0118 Kučerová Božena, Blansko 5
BL0100 Mynařík Zdeněk, Sloup 5
BL0030 Nečasová Hanna, Lipovec 5
BL0095 Němcová Marie, Ráječko 5
BL0105 Pavlíček Richard, Petrovice 5
BL0060 Pernica Marek, Jedovnice 5
BL0057 Pernica Josef, Blansko 5
BL0006 Pokorný Petr, Blansko 5
BL0075 Radiměřský Jan, Lysice 5
BL0092 Sedlák František, Úsobrno 5
BL0036 Souček Matěj, Blansko 5
BL0094 Součková Zdenka, Blansko 5
BL0052 Stloukal Jaroslav, Vavřinec 5
BL0121 Svánovský Petr, Blansko 5
BL0016 Škaroupka Martin, Olomučany 5
BL0099 Škaroupka Víťa, Spešov 5
BL0109 Šoba Milan, Olomučany 5
BL0070 Šterc ml. Karel, Blansko 5
BL0122 Šváb Karel, Ostrov 5
BL0111 Tintěra Silvestr 5
BL0067 Vašíčková Marta, Petrovice 5
BL0114 Veselý Jan, Adamov 5
BL0071 Viška Roman, Letovice 5
BL0045 Zouhar Miloš, Vysočany 5
BL0046 Zouhar Marcel, Vysočany 5
BL0014 Zuzák Emil, Blansko 5
BL0102 Klíma Pavel, Olomučany 2
BL0086 Močičková Zdenka, Letovice 2
BL0115 Nečasová Jana, Holešín 2
BL0040 Pliska Milan, Krásensko 2
BL0051 Pospíšil Václav, Kotvrdovice 2
BL0084 Skoták Jan, Veselice 2
BL0035 Součková Jana, Blansko 2
BL0082 Staňková Pavla, Svitávka 2
BL0029 Škaroupková Lucie, Ráječko 2
BL0120 Kučera Milan, Vilémovice 0
BL0123 Landa Karel, Rájec-Jestřebí 0
BL0124 Landa st. Karel, Rájec-Jestřebí 0
BL0113 Musil ml. Miroslav, Křtiny 0
BL0033 Richtr Jaroslav, Velké Opatovice 0
BL0110 Šoba Pavel, Brno 0
BL0107 Štěpánek Zbyněk, Olomučany 0
BL0019 Krejčí Jan, Kotvrdovice –1
BL0039 Dobrovský Radek, Blansko –4
Průběžné pořadí Tipligy po 12. kole

1. místo

BL0091 Rudolf Šebela, Blansko 79
2. místo

BL0065 Petr Hájek, Lhota Rapotina 78
BL0048 Jan Urbánek, Vilémovice 78
4. místo

BL0076 Miroslav Bednář, Voděrady 75
BL0018 Veronika Nečasová, Holešín 75
BL0016 Martin Škaroupka, Olomučany 75
7. místo

BL0028 Zdenek Flek, Vysočany 72
BL0064 Miroslav Hertl, Blansko 72
BL0024 Pavel Nečas, Holešín 72
BL0059 Marcela Pernicová, Jedovnice 72
BL0004 Milan Štrajt, Ostrov 72
BL0060 Marek Pernica, Jedovnice 72
13. místo

BL0030 Hanna Nečasová, Lipovec 71
14. místo

BL0069 Jiří Němec, Bořitov 69
BL0054 Jan Svěrák, Blansko 69
BL0072 Bohumil Opavský, Blansko 69
BL0034 Michal Souček, Blansko 69
BL0041 Roman Henek, Blansko 69
19. místo

BL0083 Jan Jokeš, Svitávka 66
BL0003 Martin Reška, Blansko 66
BL0071 Roman Viška, Letovice 66
22. místo

BL0022 Štefan Červenka, Blansko 63
BL0026 Zdeněk Horák ml., Ostrov 63
BL0068 František Němec, Ráječko 63
BL0010 Zbyněk Procházka, Vyškov 63
BL0008 David Stehlík, Kotvrdovice 63
BL0020 Josef Ševčík, Ráječko 63
BL0023 Ladislav Bohatec, Kladoruby 63
BL0067 Marta Vašíčková, Petrovice 63
30. místo

BL0002 Bedřich Štrof, Blansko 62
31. místo

BL0005 Jan Pokorný, Blansko 60
BL0043 Květoslav Šperka, Blansko 60
BL0013 Karel Ťoupek, Blansko 60
BL0007 Jiří Stehlík, Kotvrdovice 60
BL0036 Matěj Souček, Blansko 60
BL0051 Václav Pospíšil, Kotvrdovice 60
37. místo

BL0081 Radomír Musil, Suchdol 58
BL0097 Martina Kocmanová, Jedovnice 58
BL0102 Pavel Klíma, Olomučany 58
40. místo

BL0012 Michal Zaoral, Blansko 57
BL0038 Karel Pytela, Bukovinka 57
BL0074 Vladimír Zřídkaveselý, Jedovnice 57
BL0031 Michal Nečas, Lipovec 57
BL0009 Jiří Stehlík st., Kotvrdovice 57
BL0079 Oldřich Vašina, Blansko 57
BL0042 Dušan Bábindeli, Blansko 57
BL0075 Jan Radiměřský, Lysice 57
48. místo

BL0115 Jana Nečasová, Holešín 56
49. místo

BL0061 Stanislav Marušák, Blansko 54
BL0027 Zdeněk Horák st., Ostrov 54
BL0011 Jaroslav Pavlů, Spešov 54
BL0050 Antonín Sychra, Boskovice 54
BL0066 Libor Vašíček, Petrovice 54
54. místo

BL0112 Petr Neuman, Adamov 53
55. místo

BL0047 Jaroslav Král, Vysočany 52
BL0103 Miroslav Musil, Křtiny 52
BL0073 Antonín Nečas, Blansko 52
BL0095 Marie Němcová, Ráječko 52
BL0105 Richard Pavlíček, Petrovice 52
60. místo

BL0077 Milan Veselý, Boskovice 51
BL0080 Štefan Dostal, Blansko 51
BL0014 Emil Zuzák, Blansko 51
63. místo

BL0025 Vojtěch Gottwald, Kulířov 49
64. místo

BL0032 Jiří Mynařík, Blansko 48
BL0017 Jiří Škaroupka, Ráječko 48
BL0052 Jaroslav Stloukal, Vavřinec 48
BL0121 Petr Svánovský, Blansko 48
BL0019 Jan Krejčí, Kotvrdovice 48
69. místo

BL0126 Romana Gottwaldová, Podomí 47
70. místo

BL0078 Jiří Janča, Lipovec 46
BL0098 Petr Dvořák, Blansko 46
BL0099 Víťa Škaroupka, Spešov 46
BL0084 Jan Skoták, Veselice 46
74. místo

BL0055 Jan Hrdlička, Blansko 45
BL0006 Petr Pokorný, Blansko 45
BL0070 Karel Šterc ml., Blansko 45
BL0029 Lucie Škaroupková, Ráječko 45
78. místo

BL0092 František Sedlák, Úsobrno 44
BL0107 Zbyněk Štěpánek, Olomučany 44
80. místo

BL0088 Radek Havel, Kunštát 43
BL0037 Milan Dvořáček, Olomučany 43
82. místo

BL0106 Pavel Rychnovský, Skalice 42
BL0044 Emilie Šperková, Blansko 42
BL0021 Zdeněk Hloušek, Lipovec 42
BL0040 Milan Pliska, Krásensko 42
BL0035 Jana Součková, Blansko 42
87. místo

BL0104 Břetislav Svánovský, Lipůvka 40
BL0094 Zdenka Součková, Blansko 40
89. místo

BL0039 Radek Dobrovský, Blansko 39
90. místo

BL0118 Božena Kučerová, Blansko 38
91. místo

BL0053 Pavel Nečas II, Blansko 37
BL0108 Pavel Bačkovský, Budišov 37
93. místo

BL0063 Petr Kolísek, Ostrov 36
BL0001 Pavel Vazovan, Olešná 36
BL0125 Stanislav Kala, Vysočany 36
BL0086 Zdenka Močičková, Letovice 36
97. místo

BL0119 Stanislav Flax, Skalice 35
BL0045 Miloš Zouhar, Vysočany 35
BL0046 Marcel Zouhar, Vysočany 35
100. místo

BL0101 František Jirušek, Holešín 34
BL0093 Jan Kučera, Blansko 34
102. místo

BL0087 Ivan Močička, Letovice 33
BL0015 Antonín Procházka, Adamov 33
BL0058 Voloďka Dvořák, Blansko 33
105. místo

BL0116 Jiří Kuchař, Blansko 32
106. místo

BL0096 David Filip, Jedovnice 31
107. místo

BL0049 Stanislav Zálešák, Lipovec 30
BL0062 Lukáš Kolísek, Ostrov 30
109. místo

BL0057 Josef Pernica, Blansko 29
BL0109 Milan Šoba, Olomučany 29
BL0111 Silvestr Tintěra, 29
112. místo

BL0113 Miroslav Musil ml., Křtiny 28
113. místo

BL0085 Iva Močičková, Letovice 27
BL0100 Zdeněk Mynařík, Sloup 27
BL0122 Karel Šváb, Ostrov 27
116. místo

BL0090 Lucie Havlová, Letovice 24
BL0110 Pavel Šoba, Brno 24
118. místo

BL0114 Jan Veselý, Adamov 22
119. místo

BL0056 Vojtěch Hlaváček, Blansko 18
120. místo

BL0127 Václav Šebela, Blansko 17
121. místo

BL0117 Petra Musilová, Svitávka 12
BL0089 Eva Havlová, Kunštát 12
123. místo

BL0120 Milan Kučera, Vilémovice 11
124. místo

BL0082 Pavla Staňková, Svitávka 9
BL0033 Jaroslav Richtr, Velké Opatovice 9
126. místo

BL0124 Karel Landa st., Rájec-Jestřebí 2
127. místo

BL0123 Karel Landa, Rájec-Jestřebí –7