I.liga ženy
ČKD Blansko – Baník Havířov 6:4 Jirůšková 3,5 Ševčíková 1,5 Smejkalová 1

ČKD Blansko – Sokol Neředín 7:3 Jirůšková 3,5 Ševčíková 2,5 Smejkalová 1

3.liga muži
OP Prostějov – ČKD Blansko 6:10 Dudík 4,5 Mikula 3 Kvíčala 1,5 Hégr 1

Sokol Čechovice – ČKD Blansko 6:10 Dudík 4,5 Mikula 4,5 Kvíčala 0,5 Hégr 0,5.

Ve druhé lize žen byl v Blansku druhý Havířov favoritem. „Utkání začalo podle stejného scénáře jako většina předešlých. Jirůšková se Ševčíkovou vyhrály úvodní čtyřhru a hned vzápětí Jirůšková deklasovala Mynářovou. Když ale Ševčíková nestačila na Adámkovou a Smejkalová na Tomanovou, bylo srovnáno 2:2,“ popsal úvod duelu Voráč. Vedení Blansku opět vrátila Jirůšková, když smetla ze stolu Adámkovou. Když ale Ševčíková nestačila na Tomanovou a Smejkalová na Mynářovou, byl před posledním kolem dvouher pro Blansko stav 3:4. „Poslední kolo ale vyšlo blanenským děvčatům náramně. Nejdříve vydřela těsné vítězství Jirůšková nad Tomanovou a Smejkalová poté nedala nejmenší šanci Adámkové. O tom, že všechny body zůstanou v Blansku, rozhodla v posledním, zřejmě nejpohlednějším zápase Ševčíková, když poměrem 3:2 zdolala Mynářovou,“ dodal ke šťastnému závěru utkání Voráč.

Sobotní výhra blanenské hráčky nabudila a ve druhém domácím utkání se nelítostně pustily do desátého Neředína. Hned na začátku se ujaly vedení 4:0 a to si bezpečně udržovaly až do konce. „Hostující hráčky oslabeny o Korbelovou, manželku našeho úspěšného reprezentanta, již nedokázaly na nástup domácích reagovat,“ podotkl k výhře 7:3 Voráč. Do konce chybí tři kola a Blansko stále drží čtvrtou příčku zajišťující postup do play–off.

Dvě důležitá vítězství na stolech soupeřů vybojovali také muži ČKD Blansko. „Skvěle zahráli především Luboš Dudík a Stanislav Mikula, kteří měli na obou vítězstvích největší podíl,“ uvedl Voráč. Blansko tak udělalo rázný krok vyhnutí se play-out.