Blanenský tým žen svedl souboj o čtvrté místo v tabulce a jistotu play off s Voděrady. Domácím se povedl vstup do utkání, kdy Jirůšková se Ševčíkovou vyhrály hladce čtyřhru. Pak ale zaváhala Ševčíková, když nestačila na Hanu Jakubcovou a prohrála 3:2. Vedení vrátila Blansku Jirůšková, když porazila sestru Jakubcové Blanku poměrně hladce 3:1.

Další dva dramatické zápasy získaly vždy v pátém setu Voděrady. Třetí bod pro Blansko uhrála až Ševčíková vítězstvím 13:11 v pátém setu nad Bachurovou. V sobotu se moc nedařilo Smejkalové, která prohrála i své další dvouhry a tak hladká vítězství Jirůškové a Ševčíkové znamenala pouze srovnání na konečných 5:5. Zajímavé je, že při nerozhodném výsledku byl poměr setů 24:18 pro domácí.

V neděli přijelo do Blanska SK Dobré. Finalista Českého poháru a lídr soutěže byl pro domácí hráčky příliš velkým soustem. V týmu soupeře zářila především ukrajinská posila Olesja Stachova, která blanenským ženám dovolila uhrát pouze jediný set. Přitom Blansko rozehrálo zápas famózně. Jirůšková s Ševčíkovou zabodovaly ve čtyřhře, poté hned Jirůšková deklasovala Macurovou a domácí rázem vedli 2:0. Ševčíková pak nedokázala dotáhnout do vítězného konce slibně rozehraný zápas se Šlehobrovou, kdy vedla 2:1 na sety a 7:5. Prohrou 11:5 v pátém setu Dobré snížilo na 2:1. Na 2:2 vyrovnala Stachova, když si poměrem 3:0 poradila se Smejkalovou. Ještě jednou Blansko vedlo, to když Jirůšková porazila 3:0 Šlehobrovou. Závěr byl ale plně v režii SK Dobré. Blansko je po víkendu v tabulce první ligy páté.

I. liga ženy

Blansko – Voděrady 5:5, Body: Jirůšková 2,5 Ševčíková 2,5 Smejkalová 0
ČKD Blansko – SK Dobré 3:7, Body: Jirůšková 2,5 Ševčíková 0,5 Smejkalová 0

Muži hráli o víkendu ve třetí lize na stolech soupeřů z opačných pólů tabulky. V sobotu nejprve nestačili na třetí Litomyšl, v neděli pak vybojovai povinné vítězství nad předposledním Ústí nad Orlicí. Opět stoprocentní byl Dudík, který ani jednou nezaváhal, dva body přidal Hégr. Na Mikulovi byl vidět tréninkový výpadek způsobený zraněním zad a jeho body v Litomyšli chyběly. V tabulce se Blansko drží na osmém místě.