1. kolo – ne 10. 8., 16.30
Blansko – Hlučín (so, 9. 8, 16.30), Kroměříž - Ostrava, Olomouc B - FC Brno B, Znojmo - Slovácko B, Frýdek-Místek – Břeclav, Uničov - Jihlava B, Zlín B – Bystrc, Zábřeh - Mutěnice.

2. kolo – ne 17. 8., 16.30
Hlučín – Mutěnice, Bystrc – Zábřeh, Jihlava B - Zlín B, Břeclav - Uničov, Slovácko B - Frýdek-Místek, FC Brno B – Znojmo, Ostrava B - Olomouc B, Blansko – Kroměříž.

3. kolo – ne 24. 8., 16.30
Kroměříž – Hlučín, Olomouc B – Blansko, Znojmo - Ostrava B, Frýdek-Místek - FC Brno B, Uničov - Slovácko B, Zlín B – Břeclav, Zábřeh - Jihlava B, Mutěnice – Bystrc.

4. kolo – ne 31. 8., 16.30

Hlučín – Bystrc, Jihlava B – Mutěnice, Břeclav – Zábřeh, Slovácko B - Zlín B, FC Brno B – Uničov, Ostrava B - Frýdek-Místek, Blansko – Znojmo, Kroměříž - Olomouc B.

5. kolo – ne 7. 9., 16.30
Olomouc B – Hlučín, Znojmo – Kroměříž, Frýdek-Místek – Blansko, Uničov - Ostrava B, Zlín B - FC Brno B, Zábřeh - Slovácko B, Mutěnice – Břeclav, Bystrc - Jihlava B.

15. kolo – st 10. 9., 16.30
Zábřeh – Hlučín, Mutěnice - Zlín B, Bystrc – Uničov, Jihlava B - Frýdek-Místek, Břeclav – Znojmo, Slovácko B - Olomouc B, FC Brno B – Kroměříž, Ostrava B – Blansko.

6. kolo – ne 14. 9., 16.00

Hlučín - Jihlava B, Břeclav – Bystrc, Slovácko B – Mutěnice, FC Brno B – Zábřeh, Ostrava B - Zlín B, Blansko – Uničov, Kroměříž - Frýdek-Místek, Olomouc B – Znojmo.

7. kolo – ne 21. 9., 16.00

Znojmo – Hlučín, Frýdek-Místek - Olomouc B – Uničov, Kroměříž, Zlín B – Blansko, Zábřeh - Ostrava B, Mutěnice - FC Brno B, Bystrc - Slovácko B, Jihlava B – Břeclav.

8. kolo – ne 28. 9., 16.00
Hlučín – Břeclav, Slovácko B - Jihlava B, FC Brno B – Bystrc, Ostrava B – Mutěnice, Blansko – Zábřeh, Kroměříž - Zlín B, Olomouc B – Uničov, Znojmo - Frýdek-Místek.

9. kolo – ne 5. 10., 15.30
Frýdek-Místek – Hlučín, Uničov – Znojmo, Zlín B - Olomouc B, Zábřeh – Kroměříž, Mutěnice – Blansko, Bystrc - Ostrava B, Jihlava B - FC Brno B, Břeclav - Slovácko B.

10. kolo ne 12. 10., 15.30
Hlučín - Slovácko B, FC Brno B – Břeclav, Ostrava B - Jihlava B, Blansko – Bystrc, Kroměříž – Mutěnice, Olomouc B – Zábřeh, Znojmo - Zlín B, Frýdek-Místek – Uničov.

11. kolo ne 19. 10., 15.00

Uničov – Hlučín, Zlín B - Frýdek-Místek, Zábřeh – Znojmo, Mutěnice - Olomouc B, Bystrc – Kroměříž, Jihlava B – Blansko, Břeclav - Ostrava B, Slovácko B - FC Brno B.

12. kolo – ne 26. 10., 15.00
Hlučín - FC Brno B, Ostrava B - Slovácko B, Blansko – Břeclav, Kroměříž - Jihlava B, Olomouc B – Bystrc, Znojmo – Mutěnice, Frýdek-Místek – Zábřeh, Uničov - Zlín B.

13. kolo – ne 2. 11., 14.00
Zlín B – Hlučín, Zábřeh – Uničov, Mutěnice - Frýdek-Místek, Bystrc – Znojmo, Jihlava B - Olomouc B, Břeclav – Kroměříž, Slovácko B – Blansko, FC Brno B - Ostrava B.

14. kolo – ne 9. 11., 14.00
Hlučín - Ostrava B, Blansko - FC Brno B, Kroměříž - Slovácko B, Olomouc B – Břeclav, Znojmo - Jihlava B, Frýdek-Místek – Bystrc, Uničov – Mutěnice, Zlín B – Zábřeh.

16. kolo – ne 16. 11., 13.30
Hlučín – Blansko, Ostrava B – Kroměříž, Brno B - Olomouc B, Slovácko B – Znojmo, Břeclav - Frýdek, Jihlava B – Uničov, Bystrc - Zlín B, Mutěnice - Zábřeh.