Nejprve mohli jít do vedení domácí. Střelu kopřivnického útočníka však zastavila tyč Hebelkovy branky. Ve zbytku první třetiny už pracovala blanenská obrana spolehlivě, naopak hráči Atlasu se tlačili k zakončení. Soupeřovu tyčku oplatil blanenský Vyoral. Těsně před přestávkou zlikvidoval velkou šanci Bezděka domácí gólman.

V první minutě druhé třetiny přišel první gól Blanska v první lize. „K balónku se dostal ve velkém úhlu Bezděk a pomocí odrazu o gólmana propasíroval míček za brankovou čáru,“ popsal gól Obalil. Vedení vydrželo hostům pouhé tři minuty. Skákavý míček poslal do brány domácí Rebroš.

Ve druhé třetině se ještě předvedli oba gólmani. „Nejprve vytáhl perfektní zákrok Hebelka proti střele domácího útočníka ze středu hřiště. Stejně si vedl i domácí gólman Lacina, který vychytal Kadavého,“ dodal Obalil.

Ve třetí třetině se ani jeden tým nedostával do vyložených šancí, v poslední pětiminutovce ale Kopřivnice zesílila tlak. „Když už to vypadlo na remízový konec utkání, tak se v čase 58:48 z nenápadné akce prosadil domácí Gajdušek, který doklepl nahozený balonek za Hebelkova záda,“ dodal k rozhodujícímu momentu Obalil. Závěrečnou power play Blanska potrestali domácí třetím gólem do opuštěné branky.