Na stupně vítězů se dostali také Blanenští a Boskovičtí v čele se svou nejlepší plavkyní Annou Tlamkovou. Na bazénu se sešli dvanáctiletí a mladší plavci všech brněnských oddílů a jako hosté ještě Boskovice, Blansko, Hodonín a Břeclav. Boskovický oddíl vyslal do bojů o medaile patnáct závodníků.

V současné době nejlepší plavkyně Minervy Anna Tlamková pobrala medaile ve všech pěti přihlášených startech, z toho se třikrát objevila na stupni nejvyšším. Druhým stejně úspěšným plavcem byl boskovický Martin Pospíšil, který vybojoval dvě zlaté a tři stříbrné medaile. Do medailových pozic se ještě vešli boskovičtí Viktor Kejík, Roman Dosedla, Jan Pořízek a Vojta Přibil.

Plavkyni ASK Blansko Anně Formánkové, která měla v poslední době trochu smůlu, se v Brně také dařilo, své soupeřky z Komety předplavala, a přivezla do Blanska celkem pět medailí. Na trati 100 m polohově doplavala dokonce první. Nejlepší boskovická a blanenská plavkyně v kategorii mladších žákyň Anna Tlamková a Anna Formánková se zde sešly na startu dvou disciplín, a to 100 a 400 m kraul. V obou případech si Tlamková vítězství nenechala ujít.