Okresní přebor I. třídy

9. kolo 12. - 13. 1. 2008

Zbraslavec B– Voděrady B, Svitávka A– Blansko D, Voděrady A– Šošůvka A, Vysočany A– Žďárná A, Boskovice A– Křetín A, Šošůvka B– RudiceA.

10.kolo 19.– 20.1. 2008

Voděrady B– Rudice A, Křetín A– Šošůvka B, Žďárná A– Boskovice A, Šošůvka A– Vysočany A, Blansko D–Voděrady A, Zbraslavec B– SvitávkaA.

11.kolo 26.-27.1. 2008

Svitávka A– Voděrady B, Voděrady A– Zbraslavec B, Vysočany A– Blansko D, Boskovice A– Šošůvka A, Šošůvka B– Žďárná A, Rudice A– KřetínA.

Okresní přebor II. třídy

9.kolo 12.-13.1. 2008

Petrovice A– Vysočany B, Křetín B– Rohozec A, Boskovice B– Ráječko, Adamov A– Blansko E, Němčice A– Svitávka B, Veselice A– Borotín.

10.kolo 19.– 20.1. 2008

Vysočany B– Borotín, Svitávka B– Veselice A, Blansko E– Němčice A, Ráječko– Adamov A, Rohozec A– Boskovice B, Petrovice A– KřetínB

11.kolo 26.–27.1. 2008

Křetín B– Vysočany B, Boskovice B– Petrovice A, Adamov A– Rohozec A, Němčice A– Ráječko, Veselice A– Blansko E, Borotín– SvitávkaB.

Okresní přebor III. třídy

9.kolo 12.-13.1. 2008

Bořitov A– Petrovice C, Křetín C– Zbraslavec D, Petrovice B– Svitávka C, Veselice B– Žďárná B, Zbraslavec C– Vanovice A, Rohozec B– VysočanyC.

10.kolo 19.-20.1. 2008

Petrovice C– Vysočany C, Vanovice A– Rohozec B, Žďárná B– Zbraslavec C, Svitávka C– Veselice B, Zbraslavec D– Petrovice B, Bořitov A– KřetínC

11.kolo 26.-27.1. 2008

Křetín C– Petrovice C, Petrovice B– Bořitov A, Veselice B– Zbraslavec D, Zbraslavec C– Svitávka C, Rohozec B– Žďárná B, Vysočany C– VanoviceA.

Okresní přebor IV. třídy

9.kolo 12.-13.1. 2008

Letovice A– Jestřebí A, Vanovice B– Kuničky, Kunštát A– Němčice B, Rohozec C– Cetkovice, Svitávka D– Voděrady C, Němčice C– BořitovB.

10.kolo 19.– 20.1. 2008

Jestřebí A– Bořitov B, Voděrady C– Němčice C, Cetkovice– Svitávka D, Němčice B– Rohozec C, Kuničky– Kunštát A, Letovice A– VanoviceB

11.kolo 26. - 27.1. 2008

Vanovice B– Jestřebí A, Kunštát A– Letovice A, Rohozec C– Kuničky, Svitávka D– Němčice B, Němčice C– Cetkovice, Bořitov B– VoděradyC

Okresní soutěž

9.kolo 12. - 13.1. 2008

Rudice B– Petrovice D, Šošůvka C– volno, Vysočany D– Adamov B, Bořitov C– volno, Šošůvka D– Rájec-Jestřebí B– Lhota Rapotina, Velenov– Letovice B, Vanovice C– Boskovice C, Chrudichromy– Vísky, Zbraslavec E– Křetín D, Brumov– Kunštát B, Olešnice– Jasinov.

10.kolo 19.– 20.1. 2008

Petrovice D– Vysočany D, Adamov B– volno, Šošůvka C– Rudice B, Bořitov C– Jestřebí B, Lhota Rapotina–Šošůvka D, Rájec– volno, Letovice B– Chrudichromy, Vísky– Vanovice C, Boskovice C– Velenov, Křetín D– Olešnice, Jasinov– Brumov, Kunštát B– Zbraslavec E.