Třetí turnaj základní části se hrál právě ve Svitávce. „Čisté“ družstvo SC Svitávka (Jan Hrdlička - Michal Richtr) na domácí palubovce obsadilo čtvrté místo, společný tým Praha/MO Svitávka (Jan Kripner – David Petr) byl pátý. V celkové klasifikaci rozhodující o postupu si místa prohodily, tým Praha/MO Svitávka postupuje do semifinále z pátého místa, SC Svitávka ze šestého. Postoupilo sedm družstev.

Ve Svitávce hrálo devět týmů nejprve ve dvou základních skupinách. Jan Hrdlička s Michal Richtrem porazili Prahu-Pankrác 12:0, Spartak Přerov 4:2 a remizovali 2:2 se Sokolem Zlín-Prštné 2. Stačilo jim to na postup do semifinále. V něm podlehli Favoritu Brno těsně 3:4 a v boji o 3. místo Sokolu Zlín-Prštné 1 1:8.

Jan Kripner s Davidem Petrem ke kontumační výhře na Sokolem Zlín-Prštné 3, který se k turnaji nedostavil, přidali už jen vítězství nad Lokomotivou Liberec 10:0 a obsadili 3. místo. V utkání o konečné páté místo pak porazili Spartak Přerov 3:0. „Oba týmy zahrály na své možnosti dobře a určitě mají velkou šanci vybojovat si účast ve finálovém turnaji mistrovství republiky,“ naznačil cíle svých mladých kolegů extraligový hráč Svitávky Jiří Hrdlička starší, který v turnaji působil v roli rozhodčího.

Semifinále se bude hrát 11. května v Praze. Se dvěma domácími týmy postoupil vítěz turnaje a lídr celkového pořadí Sokol Šitbořice (Martin Drabálek – Štěpán Urbánek) a dále tři družstva Sokola Zlín-Prštné a Favorit Brno.