Díky lepším vzájemným zápasům letovičtí tenisté oba soky v tabulce nakonec přeskočili. „Se třetím místem jsme, dá se říct spokojeni. I když to mohlo být lepší,“ řekl hráč Letovic Radim Urbánek
Sezonu načal jeho tým báječně. V úvodních třech kolech si postupně poradil s hráči Bosonoh, rezervou Pardubic a s TC-MJ Tenis. Právě vítězství v prvním a třetím kole se ukázala jako klíčové. „Po prvních třech kolech už bylo více méně jisté, že se v soutěži udržíme. Dokonce to chvíli vypadalo na postup. Jenže se nám nepovedlo čtvrté kolo. V něm nehrálo několik klíčových hráčů a ostatním se nedařilo,“ vzpomněl Urbánek porážku s ČLTK Olomouc.
Po náramném startu tak přišel herní útlum a s ním i porážky. V kolech Letovice prohrály, z čehož poslední dvě porážky byly velmi těsné. Jak s Ostravou, tak s Olomoucí o pouhý bod. Postupový sen se rázem rozplynul.
Největší údernou silou letovického týmu byla dvojice hráček Petra Novotníková a Markéta Havelková. Obzvláště Novotníková kosila během ligové soutěže jednu soupeřku za druhou a postarala se tak o největší přísun bodů pro svůj tým. Společně s Havelkovou obstály i ve čtyřhře. „Letos byl tým postaven hodně na holkách. Hrály výborně,“ uzavřel Urbánek.