„Vítězství jsem vůbec nečekal, překvapilo mě,“ řekl Kvapil. Mezi ženami zvládla projít hřiště s nejmenším počtem úderů Alice Lužová.
V sobotu nastoupili hráči na zelený pažit v pořadí podle svých handicapů. V neděli pak podle výsledků z předchozího dne. „Nejlepší čtyři ženy a muži vyrazili až jako poslední. Bylo to tak lepší. Protože golfisté, co šli před nimi dohráli, a mohli tak sledovat závěrečné jamky těch nejlepších,“ řekl trenér golfového klubu Sokrates Vlastimil Štefl. Diváci z řad hráčů vytvořili atmosféru jako na světové tour.


„Hrálo se mi lépe, ten dav mě motivoval,“ pochvaloval si v konečném účtování druhý Jakub Švandera, který nestačil pouze na Tomáše Kvapila. Než Kvapil dokráčel k titulu prožil na hřišti během turnajehorké chvíle.


„Myslel jsem, že mě na šestnácté jamce raní. Vedl jsem o čtyři rány. Jenže přišel špatný úder a můj náskok se ztenčil na dva údery,“ řekl Kvapil, který si však vedoucí pozici udržel až do konce. „Vítězství oslavím s kamarády. Nic velkolepého to ale nebude,“ poznamenal golfista s úsměvem.
Souboj mezi ženami skončil těsnou výhrou Alice Lužové o jeden úder. Nepříjemná byla pro mě jamka číslo pět. Ke konci jsem tušila, že bych mohla vyhrát, ale protože jsem si nebyla jistá, nedávala jsem nic najevo,“ dodala Lužová. Dvoudenní klání zakončilo slavnostní vyhlášení, předávání cen a fotografování mistra a mistryně s trofejí. V zeleném klubovém saku.