Početná divácká kulisa sice neviděla hostujícího útočníka Petra Švancaru, ale i bez něj si přišla na nadprůměrný divizní fotbal. Tomu scházely jen góly, šance totiž byly na obou stranách.

Ve 21. minutě se vytáhl hostující gólman Juran proti dalekonosné ráně Dvořáčka. Stejný hráč podržel Blansko i při Komínkově střele k tyči. Z následného rohu hlavičkoval mimo Lukáš Smetana. Ve 38. minutě o sobě dali vědět i hosté. Přes zeď kopnutý přímý kop Jukla skončil na břevně. Na šance bohatý závěr první půle přinesl ještě zahozené příležitosti Rostislava Sodomky a Pavla Smetany. Na druhé straně se po rohu znovu otřel míč o břevno. Stejné břevno se otřáslo i po změně stran. Na standardku Michala si naskočil Dvořáček, ale bílá konstrukce byla zakletá. Mazlův centr v 70. minutě oslovil Pavla Smetanu, ale ten zamířil vedle. A když se neujala ani vyložená šance Mazla po akci Rostislava Sodomky, skončil atraktivní zápas bezbrankovou remízou. ⋌(hyn, red)

divize D – 4. kolo
Vrchovina – Blansko 0:0
Rozhodčí: Ságl. ŽK: 1:2. Diváci: 480. Vrchovina: Vítek – Komínek, Dvořáček, L. Smetana, Drdla – M. Žák (46. Pavel Sodomka), Šustáček (65. Košík), R. Sodomka, Michal, Mazel – P. Smetana (88. J. Skryja).
Blansko: Juran – Müller, Šplíchal, Gromský, Šíp – Fousek, Kugler, Jukl (68. Buchta), Nečas (91. Chlad) – Jarůšek, Trtílek (90. Beránek).