Blanenská výprava získala čtrnáct zlatých medailí. Boskovická pak deset. „Plavci těmito závody každoročně zahajují jarní sezónu. Jako hlavní závod se plavaly prsové disciplíny. V mladším žactvu to byla padesátka a ve starším žactvu stovka,“ řekla jedna z trenérek plaveckého oddílu ASK Blansko Věra Vencelová.

Blanenští plavci sestavili ze všech oddílů nejpočetnější družstvo. Hned třikrát se objevil na nejvyšším stupínku Dominik Špaček. Dvě zlaté získali Petra Pokorná a Michal Vencel, po jedné brali Kateřina Bachratá, Viktorie Grmelová, Hana Kopřivová, Bára Pokorná, Jan Hort, Radek Burian a Štěpán Pokorný. Velmi úspěšné byly také blanenské štafety na 4×50 m kraul. V mužích se na stupně vítězů dostali obě štafety A i B. Silnější sestava ve složení Vencel, Špaček, Hort a Přikryl zvítězila s náskokem jedné délky bazénu a sestava B ve složení Burian, Odehnal, Chemčuk a Kocián obsadila třetí příčku. Děvčata štafety A Kopřivová, Pokorná P., Zamazalová, a Pokorná B. dohmátla dva metry za vítěznou domácí štafetou.

Při vyhlašování vítězů hlavního závodu si pro džbánek přišel již po čtvrté Dominik Špaček. Další džbánky si rozdělily Hustopeče, Uherský Brod, Hodonín a dva putovaly do Boskovic zásluhou Andrei Husovské a Filipa Tlamky. Boskovice byly druhým nejpočetnějším družstvem na závodech a deset zlatých pro ně vybojovali Anna Tlamková (3), Andrea Husovská (3), Jakub David (2) a Filip Tlamka (2