Blansko získalo dva bronzy zásluhou Zdeňka Kociána. Zuzana Vorlová z Boskovic vybojovala svému oddílu dvě zlaté a dvě stříbrné medaile. Na stupních vítězů se však nejčastěji objevovali favorizovaní závodníci z brněnské líhně plaveckých talentů. „V krajském přeboru byla ve hře účast na Poháry Moravy a Slezska. Ty jsou na programu v červnu v Prostějově a Karviné,“ řekla blanenská trenérka Věra Vencelová.

Do Blanska na krajský přebor dorazili plavci z deseti jihomoravských o oddílů. Nejpočetnější výprava dorazila z Brna. Blansko reprezentovalo v kategorii mladšího žactva sedm závodníků. Na stupně vítězů se dostal pouze Zdeněk Kocián, který doplaval na tratích 100 m polohově a 50 m motýlek na třetím místě.

Výrazně lepšího výsledku dosáhlo desetičlenné družstvo z Minervy Boskovice. Nejmladší plavkyně Zuzana Vorlová vybojovala dvě zlaté medaile v disciplíně 50 a 100 m prsa a dvě stříbrné medaile na padesátce znak a kraul. Dva bronzy putovaly do Boskovic zásluhou Josefa Bohatec v disciplínách 200 m znak a kraul. Jeden bronz přidala také Andrea Husovská na trati 100 m prsa.