„Pelhřimov je jeden z nejlepších týmů, se kterými jsme hráli, Havlíčkův Brod je sice za námi, ale poslední čtyři týmy jsou velice vyrovnané,“ mírní nadšení kapitán blanenských florbalistů Jiří Obalil.

První přijede do Blanska v sobotu Pelhřimov. „Je to hodně silný tým, myslím, že postavení v tabulce úplně neodpovídá jejich kvalitám. Je fakt, že mají trochu problém s brankáři a dostávají hodně gólů,“ uvažuje o soupeři Obalil. Jeho slova potvrzuje i výsledek z prvního vzájemného zápasu. Blansko v Pelhřimově prohrálo těsně 8:9. Diváci by se tedy mohli dočkat gólových hodů.

V neděli přijede předposlední Havlíčkův Brod. „Pokud chceme pomýšlet na play off, musíme ten zápas vyhrát,“ tvrdí Obalil před nedělním utkáním. Podle jeho slov jsou ale týmy na konci tabulky vyrovnané a ani tento zápas nebude lehký. Blanenští mohou počítat po dlouhé době s kompletní sestavou, kvůli viróze se omluvil pouze Drahoš. „V sobotu asi protočíme víc hráčů, v neděli se budeme soustředit víc než na krásu na výsledek,“ uzavřel Obalil.