BASKETBAL

OP II muži: Boskovice – Kyjov 62:63.
1. Zlín B 18 17 1 1365:1116 35
2. Kroměříž B 18 14 4 1414:1093 32
3. Břeclav 18 14 4 1312:1132 32
4. Tišnov 18 13 5 1337:1057 31
5. Uh. Brod 18 10 8 1119:1076 28
6. Kyjov 19 9 10 1217:1249 28
7. Znojmo 18 9 9 1209:1167 27
8. Slavičín 18 7 11 1183:1276 25
9. Kuřim 18 6 12 1164:1254 24
10. Jihlava B 18 6 12 1230:1337 24
11. Boskovice 19 2 17 980:1393 21
12. Vyškov 18 2 16 1053:1433 20

OP I ženy: Tesla Brno – Blansko 43:37.
1. Žďár nad Sáz. 14 13 1 1150:750 27
2. Uni. B 14 13 1 1039:760 27
3. Blansko 14 9 5 857:740 23
4. Tesla Brno 15 8 7 861:840 23
5. VFU Brno 15 5 10 862:915 20
6. Tišnov 14 6 8 788:863 20
7. Kyjov 14 5 9 768:888 19
8. UNI Brno Jun. 12 4 8 709:794 16
9. Bílovice 14 0 14 648:1132 14

OP kadeti U 16: Jiskra Kyjov – BBK ASK Blansko 69:39 (33:23), Straka 14, Charvát 13, Juříček 7, Karásek 3, Boček 2.

OP starší žáci: BBK ASK Blansko – JBC Brno 54:56 (25:22) a 67:73 (28:33)

Body celkem: Šmerda 46, Zemánek 22, Musil 17, Tužil 12, Otisk, Charvát 7, Stejskal 6, Novák 4.

FLORBAL

Jihomoravský přebor mužů – divize A: 1.FBO TJ Sokol Letovice – FBO Orel Boskovice B 4:5, FBC Sokol Ivanovice na Hané B – TJ Sokol Adamov 6:5, FBK Sokol Jedovnice – FbO VSK VFU Brno 6:3, FbO VSK VFU Brno – 1.FBO TJ Sokol Letovice 2:6, TJ Sokol Adamov – Gullivers Sokol Brno I C 5:5, FBO Orel Boskovice B – FBK Sokol Jedovnice 5:1, 1.FBO TJ Sokol Letovice – FBK Sokol Jedovnice 7:5.
1. Gullivers Sokol Brno I C 15 10 4 1 34
2. Boskovice B 15 10 2 3 32
3. ZŠ Horní B 13 7 3 3 24
4. Jedovnice 15 7 2 6 23
5. Letovice 13 6 0 7 18
6. Adamov 15 5 3 7 18
7. VFU Brno 14 3 0 11 9
8. Ivanovice na Hané B 14 1 2 11 5

Jihomoravská liga starších žáků: Atlas ČKD Blansko – Gullivers Sokol Brno I 6:6, Atlas ČKD Blansko – SK Fbc Líšeň 26:1, Atlas ČKD Blansko – FBC Sokol V.Bílovice – Podivín 11:2.
1. Bulldogs Brno 16 16 0 0 48
2. Znojmo 14 11 0 3 33
3. Gullivers Sokol Brno I 16 10 2 4 32
4. Blansko 14 9 1 4 28
5. Slovácko-ŠSK Očov 14 8 1 5 25
6. Hattrick Brno FBŠ 16 8 1 7 25
7. Bulldogs Brno B 16 7 0 9 21
8. V.Bílovice – Podivín 16 5 1 10 16
9. ZŠ Horní 14 5 0 9 15
10. Těšany 16 2 0 14 6
11. Líšeň 16 0 0 16 0

KUŽELKY

1. liga ženy

KK Šumperk – TJ ČKD Blansko 2:6 (3341:3404), Ševčíková 532, Musilová D. 583, Lahodová 569, Musilová Z. 559, Šmerdová 598, Kalová 563.
1. Blansko 14 12 0 2 3204 24
2. Slavia Praha 15 12 0 3 3235 24
3. Šumperk 15 9 0 6 3127 18
4. Zábřeh 15 8 1 6 3109 17
5. Jičín 15 8 0 7 3102 16
6. Konstruktiva 15 7 1 7 3162 15
7. Náchod 14 7 0 7 3125 14
8. Přerov 15 6 0 9 3118 12
9. Zábřeh B 14 5 0 9 3126 10
10. Zlín 14 4 0 10 3093 8
11. Neratovice 14 1 0 13 3038 2

1. liga dorost

TJ Sparta Kutná Hora – TJ ČKD Blansko 3:1 (1659:1533), Šplíchal 530, Procházka 527, Haresta 476.
1. Kutná Hora 3 2 0 1 1590 4
2. Duchcov 3 2 0 1 1565 4
3. Zábřeh 3 2 0 1 1624 4
4. Jihlava 3 1 0 2 1593 2
5. Rokycany 3 1 0 2 1552 2
6. Blansko 3 1 0 2 1570 2

2. liga muži B

TJ ČKD Blansko – TJ Start Rychnov n/Kněžnou 4:4 (3257:3257), Nečas 554, Honc 534, Novotný 553, Porubský 553, Flek 553, Kolařík 510.
1. Val. Meziříčí 16 13 1 2 3356 27
2. Opava 16 12 0 4 3301 24
3. Slavičín 16 10 0 6 3260 20
4. Rychnov nad Kn. 16 8 2 6 3238 18
5. Přemyslovice 16 8 1 7 3240 17
6. Šumperk 16 7 2 7 3263 16
7. Blansko 16 7 2 7 3236 16
8. Mor. Slávia Brno B 16 8 0 8 3189 16
9. Třebíč 16 7 1 8 3217 15
10. Náchod B 16 4 0 12 3232 8
11. Hodonín 16 4 0 12 3213 8
12. Dačice B 16 3 1 12 3188 7

3. liga muži D

TJ ČKD Blansko B – TJ Sokol Vracov 5:3 (3250:3156), Flek 541, Procházka 559, Kocourek 536, Kotlán 527, Němec 562, Musil 525.
1. Třebíč 16 14 1 1 3267 29
2. Benešov 16 9 2 5 3231 20
3. Ivančice 16 9 1 6 3238 19
4. Rosice 16 9 1 6 3222 19
5. Vracov 16 9 0 7 3182 18
6. Č. Budějovice 16 8 1 7 3174 17
7. Žirovnice 16 7 2 7 3220 16
8. Ratíškovice 16 7 1 8 3231 15
9. Mistřín 16 6 1 9 3183 13
10. Mor. Slávia Brno C 16 4 1 11 3191 9
11. Blansko B 16 4 1 11 3133 9
12. Jindř. Hradec 16 3 2 11 3146 8

3. liga ženy B

TJ Lokomotiva Česká Třebová – TJ ČKD Blansko B 5:1 (1767:1642), Semrádová 403, Řehůřková 418, Musilová 422, Slavíčková 399.
1. Luhačovice 12 8 1 3 1639 17
2. Odry 12 7 0 5 1671 14
3. Č. Třebová 12 7 0 5 1688 14
4. Mor. Slávia Brno 12 7 0 5 1650 14
5. Blansko B 12 7 0 5 1644 14
6. Přerov B 12 6 0 6 1669 12
7. Otrokovice 12 5 0 7 1630 10
8. Vyškov B 12 5 0 7 1594 10
9. Třebíč 12 4 1 7 1629 9
10. Nový Jičín 12 3 0 9 1589 6

ŠACHY

Okresní přebor

TJ Spartak Adamov C – Makkabi Boskovice B 1,5:6,5, Beneš 1, Ležák 0,5 – Veselý 1, Petr 1, Walletzký 1, Probošt 1, Jedlička 1, Brda 1, Derňár 0,5.

ŠK Jevíčko B – Sokol Jedovnice 0:8, Matuška 1, Plch st. 1, Kunc 1, Dvořák 1, Keprt 1, Navrátilová 1, Plch ml. 1, Fránek 1.

Sokol Rudice C – TJ Sloup B 5,5:2,5, Klinkovský st.1, Nejezchleb 1, Crhonek 1, Klinkovský J., Ševčík 1, Rada 0,5 – Pokladník 1, Mikulášek 1, Baláž 0,5.

ŠK Garde Lipovec C – ASK Blansko B 6:2, Sekanina 1, Ševčík D. 1, Načas 1, Krejčí 1, Kratochvíl K, Hloušek 0,5, Ševčík M. 0,5 – Stloukal 1, Drochytka 1, Stupavský 1.

ŠK Garde Lipovec D – Rovečné 6:2, Flašar 1, Grim 1, Šíbl st. 1, Svoboda 1, Habina 0,5, Kratochvíl 0,5, Šíbl ml. 0,5, Krejčí 0,5 – Libiš 0,5, Čermák ml. 0,5, Unčovský 0,5, Daniel 0,5.

1. Lipovec C 8 8 0 0 24 50,5
2. Rudice C 8 7 0 1 21 42
3. Jedovnice 8 5 2 1 17 41,5
4. Sloup B 8 5 1 2 16 44,5
5. Blansko B 8 4 1 3 13 32
6. Lipovec D 8 3 1 4 10 28
7. Boskovice B 8 2 1 5 7 28
8. Rovečné 8 1 1 6 4 20
9. Adamov C 8 1 0 7 3 14,5
10. Jevíčko B 8 0 1 7 1 18

VOLEJBAL

KP I muži: TJ ČKD Blansko – TJ Sokol Letovice 0:3 (-19, –20, –19) a 1:3 (20, –18, –23, –22).
1. Znojmo 30 27 3 0 86:22 57
2. Komárov 30 22 8 0 79:38 52
3. Loko. – Ingstav 30 22 8 0 72:47 52
4. Šlapanice 30 21 9 0 70:47 51
5. Mor. Slávia Brno 32 14 18 0 61:67 46
6. Tesla Brno 30 15 15 0 65:58 45
7. Tišnov 30 15 15 0 57:58 45
8. Letovice 30 10 20 0 40:68 40
9. Dědice 30 4 26 0 27:82 34
10. Blansko 32 2 30 0 22:92 34

KP I ženy: TJ ČKD Blansko – SK Duhovka Břeclav 0:3 (-10, –12, –23) a 0:3 (-13, –13, –15).
1. Přímětice 30 30 0 0 90:11 60
2. Juliánov 30 25 5 0 78:28 55
3. Mor. Slávia Brno B 30 23 7 0 78:31 53
4. Uni. Brno B 30 19 11 0 67:38 49
5. Husovice 30 12 18 0 42:63 42
6. Kuřim 30 11 19 0 43:64 41
7. Šlapanice 30 11 19 0 40:67 41
8. Břeclav 30 10 20 0 39:66 40
9. Junior Brno 30 9 21 0 40:65 39
10. Blansko 30 0 30 0 6:90 30

KP I juniorky, skupina o 1 – 6. místo: TJ Sokol Újezd u Brna – TJ Minerva Boskovice 3:2 (-20, –19, 17, 19, 14) a 3:1(19, 23, –25, 21).
1. Jehnice 10 8 2 0 28:10 18
2. Újezd u Brna 8 7 1 0 21:11 15
3. Boskovice 10 5 5 0 20:16 15
4. DDM Brno 8 4 4 0 14:15 12
5. N. Lískovec 10 2 8 0 12:27 12
6. Křenovice 10 2 8 0 10:26 12

KP I kadetky: TJ Minerva Boskovice – TJ Sokol Husovice 3:0 (18, 21, 17) a 3:0 (12, 19, 12).
1. Junior Brno B 28 24 4 0 78:19 52
2. DDM Brno 26 21 5 0 67:20 47
3. Boskovice 26 19 7 0 61:32 45
4. Strážnice 24 18 6 0 58:29 42
5. Břeclav 24 16 8 0 55:32 40
6. Šanov 28 10 18 0 49:60 38
7. Vyškov 26 11 15 0 39:56 37
8. Husovice 28 5 23 0 25:75 33
9. Kuřim 26 5 21 0 21:67 31
10. Kr. Pole C 28 3 25 0 17:80 31