Basketbal

OP I, ženy

UNI Brno Jun. – Kyjov 64:74, VFU Brno – Univerzita B 48:75, Blansko – Tišnov 61:58 (30:38), Lakotová 15, Oberhauerová 10, Oláhová 9, Čermáková 6, Cápková 5, Kadrmasová 5,

Peterková a Mrázková 4, Jakubcová 3. Bílovice nad Svitavou – Žďár nad Sázavou 67:90, Blansko – Žďár nad Sázavou 50:70 (26:42), Kadrmasová a Lakotová 11, Peterková 7, Mrázková a Čermáková 5, Oberhauerová 4, Kohútová 3, Jakubcová a Oláhová 2. Bílovice nad Svitavou – Tišnov 63:70.

OP III, muži, sk. Západ

Velké Meziříčí – Podolí 49:57, Blansko B – Babice nad Svitavou B 71:74, Znojmo B – Adamov 49:60, Blansko B – Adamov 60:78, Znojmo B – Babice nad Svitavou B 56:76.

Florbal

Jihomoravská liga mužů

Mikulov – Dynamo Bučovice B 2:14, Lanžhot – Skurut Hai 3:1, Blansko B – Hattrick Brno B 2:8, Skurut Hai – Mikulov 13:3, Bučovice B – Blansko B 15:0, Hattrick B – TJ Sokol Lanžhot 4:7.

Jihomoravský přebor mužů – divize A

Jedovnice – Gullivers C 4:1, Boskovice B – Adamov 3:0, Gullivers C – Boskovice B 3:3, Adamov – Jedovnice 2:5.

Šipky

Jihomoravský oblastní šipkový svaz

Extraliga

DC Mustang Bar A – DC HORNETS Adamov 12:6, DC Sport Barbarians Třebíč – DC Bystřice nad Pernštejnem 7:11, STS Bulldogs Hodonín – ŠK Bystrc 18:0, DC Knajp Riders Letovice – Šenkýři A 10:8, DC Kolečko – PPaO – Tuřany 7:11, DC Šejkr elita – Rychťáci Mikulčice 7:11.

1. liga A

Laguna Boskovice – Strmeň Kohoutovice 7:11, DC Fako Tuřany – DC Burýšci Dol.Kounice 2:16, Dragon Darts Kolečko – ŠK Sport Ratíškovice 10:9, ŠK South Stars Opatovice – DC Siko Ivančice 12:6, DC Hurricane Adamov – DC Aligátoři Benešov 11:7.

2. liga A

Šipky Střelice – DC Blind Dogs 9:3, DC Asfaltéři z Texasu – DC Zrcadlo 8:4, Frčáci ŠP Ivančice – DC Kolečko NT 7:5, ÚDH Letkovice – DC Kolečko Osmička 3:9, DC Kolečko Nikde -. HoHoHo Bulldog 5:7, DC Rychlé šipky Bosonohy – DC El Rancho 6:7.

3. liga A

Siga – CI Bulldog 7:6, DC Č.A.F.C. B – Hearts 1:11, Ligoví odpadlíci – LO©K Team Chrlice A 3:9, LO©K Team Chrlice B – DC Ropotamo 1:11, DC Na poště – DC Dráčci Brno 3:9.

Volejbal

KP I, muži
Komárov – Tesla Brno 3:2 (18, 23, –24, –22, 13), Ingstav – Tišnov 3:1 (20, 23, –24, 20) a 1:3 (19, –16, –26, –20), Znojmo – Letovice 3:0 (15, 18, 22) a 3:0 (16, 22, 17), Šlapanice – Blansko 3:0(20, 18, 10) a 3:0(24, 20, 18), MS Brno – Dědice 3:1 (29, –20, 20, 21) a 3:2 (21, –21, 10, –18, 7)

KP I, ženy

Kuřim – Husovice 3:1 (22,23,–24,16) a 3:1 (-21,28,18,15), Uni Brno B – Juliánov 2:3 (-16, –19, 23, 23, –10) a 0:3 (-14, –17, –22), Šlapanice – Junior Brno 3:0 (14, 22, 16) a 3:2 (-18, 14, –20, 19, 10), MS Brno B – Blansko 3:0 (7, 13, 8) a 3:0 (11, 11, 8).