Z deseti vybraných utkáních natipoval správě osm. Získal čtrnáct bodů a stal se vítězem kola. V redakci Blanenského deníku Rovnost, Rožmitálova 14, Blansko, na něj čekají drobné věcné ceny. V průběžném pořadí je na špici stále Marcela Pernicová z Jedovnic se šestačtyřiceti body. (red)

Tipliga výsledky zápasů 8. kola
1. Pelhřimov – Blansko 2:0 1
2. Boskovice – Rájec 1:1 0
3. Ráječko – Ivančice 0:1 2
4. Blansko B – Černá Hora 1:1 0
5. Bořitov – Olešnice 6:1 1
6. Drnovice – Doubravice 3:1 1
7. Vysočany – Rudice 2:2 0
8. Lipůvka – Skalice 0:2 2
9. Ráječko B – Kunštát B 3:0 1
10. Cetkovice – Svitávka 1:2 2

Počet branek: 30

Tipliga 8. kolo

1. místo BL0032 Mynařík Jiří, Blansko 14 bodů
BL0019 Krejčí Jan, Kotvrdovice 11
BL0115 Nečasová Jana, Holešín 11
BL0051 Pospíšil Václav, Kotvrdovice 11
BL0121 Svánovský Petr, Blansko 11
BL0091 Šebela Rudolf, Blansko 11
BL0016 Škaroupka Martin, Olomučany 11
BL0079 Vašina Oldřich, Blansko 11
BL0080 Dostal Štefan, Blansko 8
BL0028 Flek Zdenek, Vysočany 8
BL0065 Hájek Petr, Lhota Rapotina 8
BL0089 Havlová Eva, Kunštát 8
BL0102 Klíma Pavel, Olomučany 8
BL0063 Kolísek Petr, Ostrov 8
BL0103 Musil Miroslav, Křtiny 8
BL0031 Nečas Michal, Lipovec 8
BL0030 Nečasová Hanna, Lipovec 8
BL0018 Nečasová Veronika, Holešín 8
BL0112 Neuman Petr, Adamov 8
BL0010 Procházka Zbyněk, Vyškov 8
BL0075 Radiměřský Jan, Lysice 8
BL0050 Sychra Antonín, Boskovice 8
BL0029 Škaroupková Lucie, Ráječko 8
BL0070 Šterc ml. Karel, Blansko 8
BL0004 Štrajt Milan, Ostrov 8
BL0002 Štrof Bedřich, Blansko 8
BL0122 Šváb Karel, Ostrov 8
BL0048 Urbánek Jan, Vilémovice 8
BL0077 Veselý Milan, Boskovice 8
BL0042 Bábindeli Dušan, Blansko 5
BL0023 Bohatec Ladislav, Kladoruby 5
BL0022 Červenka Štefan, Blansko 5
BL0126 Gottwaldová Romana, Podomí 5
BL0041 Henek Roman, Blansko 5
BL0021 Hloušek Zdeněk, Lipovec 5
BL0027 Horák st. Zdeněk, Ostrov 5
BL0083 Jokeš Jan, Svitávka 5
BL0125 Kala Stanislav, Vysočany 5
BL0118 Kučerová Božena, Blansko 5
BL0069 Němec Jiří, Bořitov 5
BL0011 Pavlů Jaroslav, Spešov 5
BL0057 Pernica Josef, Blansko 5
BL0060 Pernica Marek, Jedovnice 5
BL0059 Pernicová Marcela, Jedovnice 5
BL0006 Pokorný Petr, Blansko 5
BL0092 Sedlák František, Úsobrno 5
BL0008 Stehlík David, Kotvrdovice 5
BL0007 Stehlík Jiří, Kotvrdovice 5
BL0009 Stehlík st. Jiří, Kotvrdovice 5
BL0054 Svěrák Jan, Blansko 5
BL0017 Škaroupka Jiří, Ráječko 5
BL0111 Tintěra Silvestr 5
BL0013 Ťoupek Karel, Blansko 5
BL0067 Vašíčková Marta, Petrovice 5
BL0076 Bednář Miroslav, Voděrady 2
BL0039 Dobrovský Radek, Blansko 2
BL0058 Dvořák Voloďka, Blansko 2
BL0119 Flax Stanislav, Skalice 2
BL0064 Hertl Miroslav, Blansko 2
BL0026 Horák ml. Zdeněk, Ostrov 2
BL0055 Hrdlička Jan, Blansko 2
BL0078 Janča Jiří, Lipovec 2
BL0097 Kocmanová Martina, Jedovnice 2
BL0062 Kolísek Lukáš, Ostrov 2
BL0061 Marušák Stanislav, Blansko 2
BL0085 Močičková Iva, Letovice 2
BL0086 Močičková Zdenka, Letovice 2
BL0081 Musil Radomír, Suchdol 2
BL0100 Mynařík Zdeněk, Sloup 2
BL0073 Nečas Antonín, Blansko 2
BL0024 Nečas Pavel, Holešín 2
BL0095 Němcová Marie, Ráječko 2
BL0068 Němec František, Ráječko 2
BL0072 Opavský Bohumil, Blansko 2
BL0040 Pliska Milan, Krásensko 2
BL0015 Procházka Antonín, Adamov 2
BL0038 Pytela Karel, Bukovinka 2
BL0003 Reška Martin, Blansko 2
BL0084 Skoták Jan, Veselice 2
BL0036 Souček Matěj, Blansko 2
BL0052 Stloukal Jaroslav, Vavřinec 2
BL0104 Svánovský Břetislav, Lipůvka 2
BL0020 Ševčík Josef, Ráječko 2
BL0109 Šoba Milan, Olomučany 2
BL0043 Šperka Květoslav, Blansko 2
BL0044 Šperková Emilie, Blansko 2
BL0001 Vazovan Pavel, Olešná 2
BL0071 Viška Roman, Letovice 2
BL0045 Zouhar Miloš, Vysočany 2
BL0074 Zřídkaveselý Vladimír, Jedovnice 2
BL0037 Dvořáček Milan, Olomučany 0
BL0096 Filip David, Jedovnice 0
BL0025 Gottwald Vojtěch, Kulířov 0
BL0120 Kučera Milan, Vilémovice 0
BL0123 Landa Karel, Rájec-Jestřebí 0
BL0124 Landa st. Karel, Rájec-Jestřebí 0
BL0113 Musil ml. Miroslav, Křtiny 0
BL0117 Musilová Petra, Svitávka 0
BL0053 Nečas II Pavel, Blansko 0
BL0033 Richtr Jaroslav, Velké Opatovice 0
BL0106 Rychnovský Pavel, Skalice 0
BL0114 Veselý Jan, Adamov 0
BL0098 Dvořák Petr, Blansko –1
BL0088 Havel Radek, Kunštát –1
BL0056 Hlaváček Vojtěch, Blansko –1
BL0101 Jirušek František, Holešín –1
BL0047 Král Jaroslav, Vysočany –1
BL0116 Kuchař Jiří, Blansko –1
BL0087 Močička Ivan, Letovice –1
BL0105 Pavlíček Richard, Petrovice –1
BL0005 Pokorný Jan, Blansko –1
BL0035 Součková Jana, Blansko –1
BL0082 Staňková Pavla, Svitávka –1
BL0099 Škaroupka Víťa, Spešov –1
BL0107 Štěpánek Zbyněk, Olomučany –1
BL0066 Vašíček Libor, Petrovice –1
BL0049 Zálešák Stanislav, Lipovec –1
BL0046 Zouhar Marcel, Vysočany –1
BL0014 Zuzák Emil, Blansko –1
BL0108 Bačkovský Pavel, Budišov –4
BL0090 Havlová Lucie, Letovice –4
BL0093 Kučera Jan, Blansko –4
BL0034 Souček Michal, Blansko –4
BL0094 Součková Zdenka, Blansko –4
BL0127 Šebela Václav, Blansko –4
BL0110 Šoba Pavel, Brno –4
BL0012 Zaoral Michal, Blansko –4

Průběžné pořadí Tipligy po 8. kole

1. místo
BL0059 Marcela Pernicová, Jedovnice 46

2. místo
BL0065 Petr Hájek, Lhota Rapotina 43
BL0041 Roman Henek, Blansko 43

4. místo
BL0091 Rudolf Šebela, Blansko 41

5. místo
BL0018 Veronika Nečasová, Holešín 40
BL0060 Marek Pernica, Jedovnice 40

7. místo
BL0051 Václav Pospíšil, Kotvrdovice 37
BL0016 Martin Škaroupka, Olomučany 37
BL0079 Oldřich Vašina, Blansko 37
BL0030 Hanna Nečasová, Lipovec 37
BL0048 Jan Urbánek, Vilémovice 37
BL0064 Miroslav Hertl, Blansko 37
BL0003 Martin Reška, Blansko 37

14. místo
BL0103 Miroslav Musil, Křtiny 35

15. místo
BL0028 Zdenek Flek, Vysočany 34
BL0050 Antonín Sychra, Boskovice 34
BL0004 Milan Štrajt, Ostrov 34
BL0022 Štefan Červenka, Blansko 34
BL0054 Jan Svěrák, Blansko 34
BL0067 Marta Vašíčková, Petrovice 34
BL0024 Pavel Nečas, Holešín 34
BL0068 František Němec, Ráječko 34
BL0071 Roman Viška, Letovice 34
BL0005 Jan Pokorný, Blansko 34

25. místo
BL0102 Pavel Klíma, Olomučany 32

26. místo
BL0075 Jan Radiměřský, Lysice 31
BL0042 Dušan Bábindeli, Blansko 31
BL0023 Ladislav Bohatec, Kladoruby 31
BL0008 David Stehlík, Kotvrdovice 31
BL0007 Jiří Stehlík, Kotvrdovice 31
BL0013 Karel Ťoupek, Blansko 31
BL0035 Jana Součková, Blansko 31
BL0014 Emil Zuzák, Blansko 31
BL0034 Michal Souček, Blansko 31

35. místo
BL0032 Jiří Mynařík, Blansko 28
BL0031 Michal Nečas, Lipovec 28
BL0010 Zbyněk Procházka, Vyškov 28
BL0011 Jaroslav Pavlů, Spešov 28
BL0009 Jiří Stehlík st., Kotvrdovice 28
BL0076 Miroslav Bednář, Voděrady 28
BL0039 Radek Dobrovský, Blansko 28
BL0038 Karel Pytela, Bukovinka 28
BL0084 Jan Skoták, Veselice 28
BL0020 Josef Ševčík, Ráječko 28
BL0012 Michal Zaoral, Blansko 28

46. místo
BL0095 Marie Němcová, Ráječko 26

47. místo
BL0080 Štefan Dostal, Blansko 25
BL0077 Milan Veselý, Boskovice 25
BL0083 Jan Jokeš, Svitávka 25
BL0006 Petr Pokorný, Blansko 25
BL0026 Zdeněk Horák ml., Ostrov 25
BL0055 Jan Hrdlička, Blansko 25
BL0072 Bohumil Opavský, Blansko 25
BL0040 Milan Pliska, Krásensko 25
BL0036 Matěj Souček, Blansko 25
BL0043 Květoslav Šperka, Blansko 25

57. místo
BL0002 Bedřich Štrof, Blansko 24

58. místo
BL0097 Martina Kocmanová, Jedovnice 23
BL0073 Antonín Nečas, Blansko 23
BL0025 Vojtěch Gottwald, Kulířov 23
BL0105 Richard Pavlíček, Petrovice 23
BL0107 Zbyněk Štěpánek, Olomučany 23

63. místo
BL0019 Jan Krejčí, Kotvrdovice 22
BL0021 Zdeněk Hloušek, Lipovec 22
BL0027 Zdeněk Horák st., Ostrov 22
BL0069 Jiří Němec, Bořitov 22
BL0044 Emilie Šperková, Blansko 22
BL0088 Radek Havel, Kunštát 22

69. místo
BL0115 Jana Nečasová, Holešín 21
BL0106 Pavel Rychnovský, Skalice 21

71. místo
BL0078 Jiří Janča, Lipovec 20
BL0037 Milan Dvořáček, Olomučany 20
BL0094 Zdenka Součková, Blansko 20

74. místo
BL0061 Stanislav Marušák, Blansko 19
BL0086 Zdenka Močičková, Letovice 19
BL0085 Iva Močičková, Letovice 19
BL0001 Pavel Vazovan, Olešná 19
BL0074 Vladimír Zřídkaveselý, Jedovnice 19
BL0066 Libor Vašíček, Petrovice 19

80. místo
BL0112 Petr Neuman, Adamov 18
BL0092 František Sedlák, Úsobrno 18
BL0110 Pavel Šoba, Brno 18

83. místo
BL0098 Petr Dvořák, Blansko 17
BL0047 Jaroslav Král, Vysočany 17
BL0099 Víťa Škaroupka, Spešov 17
BL0093 Jan Kučera, Blansko 17

87. místo
BL0121 Petr Svánovský, Blansko 16
BL0063 Petr Kolísek, Ostrov 16
BL0070 Karel Šterc ml., Blansko 16
BL0057 Josef Pernica, Blansko 16
BL0062 Lukáš Kolísek, Ostrov 16
BL0052 Jaroslav Stloukal, Vavřinec 16

93. místo
BL0126 Romana Gottwaldová, Podomí 15
BL0118 Božena Kučerová, Blansko 15
BL0119 Stanislav Flax, Skalice 15

96. místo
BL0053 Pavel Nečas II, Blansko 14
BL0108 Pavel Bačkovský, Budišov 14

98. místo
BL0029 Lucie Škaroupková, Ráječko 13
BL0017 Jiří Škaroupka, Ráječko 13
BL0058 Voloďka Dvořák, Blansko 13
BL0056 Vojtěch Hlaváček, Blansko 13
BL0049 Stanislav Zálešák, Lipovec 13
BL0090 Lucie Havlová, Letovice 13

104. místo
BL0111 Silvestr Tintěra 12

105. místo
BL0104 Břetislav Svánovský, Lipůvka 11
BL0045 Miloš Zouhar, Vysočany 11
BL0120 Milan Kučera, Vilémovice 11
BL0101 František Jirušek, Holešín 11

109. místo
BL0125 Stanislav Kala, Vysočany 10
BL0015 Antonín Procházka, Adamov 10

111. místo
BL0122 Karel Šváb, Ostrov 9
BL0109 Milan Šoba, Olomučany 9

113. místo
BL0046 Marcel Zouhar, Vysočany 8

114. místo
BL0114 Jan Veselý, Adamov 7

115. místo
BL0100 Zdeněk Mynařík, Sloup 6
BL0116 Jiří Kuchař, Blansko 6

117. místo
BL0081 Radomír Musil, Suchdol 5
BL0096 David Filip, Jedovnice 5

119. místo
BL0124 Karel Landa st., Rájec-Jestřebí 2

120. místo
BL0089 Eva Havlová, Kunštát 1
BL0113 Miroslav Musil ml., Křtiny 1
BL0087 Ivan Močička, Letovice 1

123. místo
BL0033 Jaroslav Richtr, Velké Opatovice –2

124. místo
BL0127 Václav Šebela, Blansko –4

125. místo
BL0117 Petra Musilová, Svitávka –5

126. místo
BL0123 Karel Landa, Rájec-Jestřebí –7

127. místo
BL0082 Pavla Staňková, Svitávka –8